Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 439Victòries · 171Taules · 42Derrotes · 226Estàndard · 106Ràpid · 333Blanques · 214Negres · 225
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 439 | 171 39,0% | 42 9,6% | 226 51,5% |
| Total · blanques | 214 | 74 34,6% | 26 12,2% | 114 53,3% |
| Total · negres | 225 | 97 43,1% | 16 7,1% | 112 49,8% |
| Estàndard | 106 | 41 38,7% | 22 20,8% | 43 40,6% |
| Estàndard · blanques | 53 | 19 35,9% | 13 24,5% | 21 39,6% |
| Estàndard · negres | 53 | 22 41,5% | 9 17,0% | 22 41,5% |
| Ràpid | 333 | 130 39,0% | 20 6,0% | 183 55,0% |
| Ràpid · blanques | 161 | 55 34,2% | 13 8,1% | 93 57,8% |
| Ràpid · negres | 172 | 75 43,6% | 7 4,1% | 90 52,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 432Victòries · 169Taules · 41Derrotes · 222Estàndard · 99Ràpid · 333Blanques · 210Negres · 222
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 432 | 169 39,1% | 41 9,5% | 222 51,4% |
| Total · blanques | 210 | 74 35,2% | 25 11,9% | 111 52,9% |
| Total · negres | 222 | 95 42,8% | 16 7,2% | 111 50,0% |
| Estàndard | 99 | 39 39,4% | 21 21,2% | 39 39,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 19 38,8% | 12 24,5% | 18 36,7% |
| Estàndard · negres | 50 | 20 40,0% | 9 18,0% | 21 42,0% |
| Ràpid | 333 | 130 39,0% | 20 6,0% | 183 55,0% |
| Ràpid · blanques | 161 | 55 34,2% | 13 8,1% | 93 57,8% |
| Ràpid · negres | 172 | 75 43,6% | 7 4,1% | 90 52,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 424Victòries · 165Taules · 41Derrotes · 218Estàndard · 99Ràpid · 325Blanques · 206Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 424 | 165 38,9% | 41 9,7% | 218 51,4% |
| Total · blanques | 206 | 73 35,4% | 25 12,1% | 108 52,4% |
| Total · negres | 218 | 92 42,2% | 16 7,3% | 110 50,5% |
| Estàndard | 99 | 39 39,4% | 21 21,2% | 39 39,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 19 38,8% | 12 24,5% | 18 36,7% |
| Estàndard · negres | 50 | 20 40,0% | 9 18,0% | 21 42,0% |
| Ràpid | 325 | 126 38,8% | 20 6,2% | 179 55,1% |
| Ràpid · blanques | 157 | 54 34,4% | 13 8,3% | 90 57,3% |
| Ràpid · negres | 168 | 72 42,9% | 7 4,2% | 89 53,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 424Victòries · 165Taules · 41Derrotes · 218Estàndard · 99Ràpid · 325Blanques · 206Negres · 218
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 424 | 165 38,9% | 41 9,7% | 218 51,4% |
| Total · blanques | 206 | 73 35,4% | 25 12,1% | 108 52,4% |
| Total · negres | 218 | 92 42,2% | 16 7,3% | 110 50,5% |
| Estàndard | 99 | 39 39,4% | 21 21,2% | 39 39,4% |
| Estàndard · blanques | 49 | 19 38,8% | 12 24,5% | 18 36,7% |
| Estàndard · negres | 50 | 20 40,0% | 9 18,0% | 21 42,0% |
| Ràpid | 325 | 126 38,8% | 20 6,2% | 179 55,1% |
| Ràpid · blanques | 157 | 54 34,4% | 13 8,3% | 90 57,3% |
| Ràpid · negres | 168 | 72 42,9% | 7 4,2% | 89 53,0% |
