Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 119Victòries · 47Taules · 29Derrotes · 43Estàndard · 68Ràpid · 51Blanques · 48Negres · 71
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 119 | 47 39,5% | 29 24,4% | 43 36,1% |
| Total · blanques | 48 | 29 60,4% | 8 16,7% | 11 22,9% |
| Total · negres | 71 | 18 25,4% | 21 29,6% | 32 45,1% |
| Estàndard | 68 | 19 27,9% | 24 35,3% | 25 36,8% |
| Estàndard · blanques | 23 | 7 30,4% | 8 34,8% | 8 34,8% |
| Estàndard · negres | 45 | 12 26,7% | 16 35,6% | 17 37,8% |
| Ràpid | 51 | 28 54,9% | 5 9,8% | 18 35,3% |
| Ràpid · blanques | 25 | 22 88,0% | 0 0,0% | 3 12,0% |
| Ràpid · negres | 26 | 6 23,1% | 5 19,2% | 15 57,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 110Victòries · 40Taules · 29Derrotes · 41Estàndard · 68Ràpid · 42Blanques · 43Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 40 36,4% | 29 26,4% | 41 37,3% |
| Total · blanques | 43 | 25 58,1% | 8 18,6% | 10 23,3% |
| Total · negres | 67 | 15 22,4% | 21 31,3% | 31 46,3% |
| Estàndard | 68 | 19 27,9% | 24 35,3% | 25 36,8% |
| Estàndard · blanques | 23 | 7 30,4% | 8 34,8% | 8 34,8% |
| Estàndard · negres | 45 | 12 26,7% | 16 35,6% | 17 37,8% |
| Ràpid | 42 | 21 50,0% | 5 11,9% | 16 38,1% |
| Ràpid · blanques | 20 | 18 90,0% | 0 0,0% | 2 10,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 3 13,6% | 5 22,7% | 14 63,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 110Victòries · 40Taules · 29Derrotes · 41Estàndard · 68Ràpid · 42Blanques · 43Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 40 36,4% | 29 26,4% | 41 37,3% |
| Total · blanques | 43 | 25 58,1% | 8 18,6% | 10 23,3% |
| Total · negres | 67 | 15 22,4% | 21 31,3% | 31 46,3% |
| Estàndard | 68 | 19 27,9% | 24 35,3% | 25 36,8% |
| Estàndard · blanques | 23 | 7 30,4% | 8 34,8% | 8 34,8% |
| Estàndard · negres | 45 | 12 26,7% | 16 35,6% | 17 37,8% |
| Ràpid | 42 | 21 50,0% | 5 11,9% | 16 38,1% |
| Ràpid · blanques | 20 | 18 90,0% | 0 0,0% | 2 10,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 3 13,6% | 5 22,7% | 14 63,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 110Victòries · 40Taules · 29Derrotes · 41Estàndard · 68Ràpid · 42Blanques · 43Negres · 67
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 110 | 40 36,4% | 29 26,4% | 41 37,3% |
| Total · blanques | 43 | 25 58,1% | 8 18,6% | 10 23,3% |
| Total · negres | 67 | 15 22,4% | 21 31,3% | 31 46,3% |
| Estàndard | 68 | 19 27,9% | 24 35,3% | 25 36,8% |
| Estàndard · blanques | 23 | 7 30,4% | 8 34,8% | 8 34,8% |
| Estàndard · negres | 45 | 12 26,7% | 16 35,6% | 17 37,8% |
| Ràpid | 42 | 21 50,0% | 5 11,9% | 16 38,1% |
| Ràpid · blanques | 20 | 18 90,0% | 0 0,0% | 2 10,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 3 13,6% | 5 22,7% | 14 63,6% |
