Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 264Victòries · 131Taules · 49Derrotes · 84Estàndard · 209Ràpid · 55Blanques · 135Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 264 | 131 49,6% | 49 18,6% | 84 31,8% |
| Total · blanques | 135 | 57 42,2% | 30 22,2% | 48 35,6% |
| Total · negres | 129 | 74 57,4% | 19 14,7% | 36 27,9% |
| Estàndard | 209 | 102 48,8% | 43 20,6% | 64 30,6% |
| Estàndard · blanques | 106 | 46 43,4% | 27 25,5% | 33 31,1% |
| Estàndard · negres | 103 | 56 54,4% | 16 15,5% | 31 30,1% |
| Ràpid | 55 | 29 52,7% | 6 10,9% | 20 36,4% |
| Ràpid · blanques | 29 | 11 37,9% | 3 10,3% | 15 51,7% |
| Ràpid · negres | 26 | 18 69,2% | 3 11,5% | 5 19,2% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 256Victòries · 125Taules · 48Derrotes · 83Estàndard · 209Ràpid · 47Blanques · 131Negres · 125
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 256 | 125 48,8% | 48 18,8% | 83 32,4% |
| Total · blanques | 131 | 54 41,2% | 30 22,9% | 47 35,9% |
| Total · negres | 125 | 71 56,8% | 18 14,4% | 36 28,8% |
| Estàndard | 209 | 102 48,8% | 43 20,6% | 64 30,6% |
| Estàndard · blanques | 106 | 46 43,4% | 27 25,5% | 33 31,1% |
| Estàndard · negres | 103 | 56 54,4% | 16 15,5% | 31 30,1% |
| Ràpid | 47 | 23 48,9% | 5 10,6% | 19 40,4% |
| Ràpid · blanques | 25 | 8 32,0% | 3 12,0% | 14 56,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 15 68,2% | 2 9,1% | 5 22,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 240Victòries · 115Taules · 47Derrotes · 78Estàndard · 209Ràpid · 31Blanques · 122Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 240 | 115 47,9% | 47 19,6% | 78 32,5% |
| Total · blanques | 122 | 50 41,0% | 29 23,8% | 43 35,3% |
| Total · negres | 118 | 65 55,1% | 18 15,3% | 35 29,7% |
| Estàndard | 209 | 102 48,8% | 43 20,6% | 64 30,6% |
| Estàndard · blanques | 106 | 46 43,4% | 27 25,5% | 33 31,1% |
| Estàndard · negres | 103 | 56 54,4% | 16 15,5% | 31 30,1% |
| Ràpid | 31 | 13 41,9% | 4 12,9% | 14 45,2% |
| Ràpid · blanques | 16 | 4 25,0% | 2 12,5% | 10 62,5% |
| Ràpid · negres | 15 | 9 60,0% | 2 13,3% | 4 26,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 240Victòries · 115Taules · 47Derrotes · 78Estàndard · 209Ràpid · 31Blanques · 122Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 240 | 115 47,9% | 47 19,6% | 78 32,5% |
| Total · blanques | 122 | 50 41,0% | 29 23,8% | 43 35,3% |
| Total · negres | 118 | 65 55,1% | 18 15,3% | 35 29,7% |
| Estàndard | 209 | 102 48,8% | 43 20,6% | 64 30,6% |
| Estàndard · blanques | 106 | 46 43,4% | 27 25,5% | 33 31,1% |
| Estàndard · negres | 103 | 56 54,4% | 16 15,5% | 31 30,1% |
| Ràpid | 31 | 13 41,9% | 4 12,9% | 14 45,2% |
| Ràpid · blanques | 16 | 4 25,0% | 2 12,5% | 10 62,5% |
| Ràpid · negres | 15 | 9 60,0% | 2 13,3% | 4 26,7% |
