Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 348Victòries · 127Taules · 33Derrotes · 188Estàndard · 336Ràpid · 12Blanques · 173Negres · 175
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 348 | 127 36,5% | 33 9,5% | 188 54,0% |
| Total · blanques | 173 | 61 35,3% | 16 9,3% | 96 55,5% |
| Total · negres | 175 | 66 37,7% | 17 9,7% | 92 52,6% |
| Estàndard | 336 | 122 36,3% | 33 9,8% | 181 53,9% |
| Estàndard · blanques | 167 | 59 35,3% | 16 9,6% | 92 55,1% |
| Estàndard · negres | 169 | 63 37,3% | 17 10,1% | 89 52,7% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 348Victòries · 127Taules · 33Derrotes · 188Estàndard · 336Ràpid · 12Blanques · 173Negres · 175
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 348 | 127 36,5% | 33 9,5% | 188 54,0% |
| Total · blanques | 173 | 61 35,3% | 16 9,3% | 96 55,5% |
| Total · negres | 175 | 66 37,7% | 17 9,7% | 92 52,6% |
| Estàndard | 336 | 122 36,3% | 33 9,8% | 181 53,9% |
| Estàndard · blanques | 167 | 59 35,3% | 16 9,6% | 92 55,1% |
| Estàndard · negres | 169 | 63 37,3% | 17 10,1% | 89 52,7% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 339Victòries · 124Taules · 33Derrotes · 182Estàndard · 327Ràpid · 12Blanques · 168Negres · 171
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 339 | 124 36,6% | 33 9,7% | 182 53,7% |
| Total · blanques | 168 | 60 35,7% | 16 9,5% | 92 54,8% |
| Total · negres | 171 | 64 37,4% | 17 9,9% | 90 52,6% |
| Estàndard | 327 | 119 36,4% | 33 10,1% | 175 53,5% |
| Estàndard · blanques | 162 | 58 35,8% | 16 9,9% | 88 54,3% |
| Estàndard · negres | 165 | 61 37,0% | 17 10,3% | 87 52,7% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 339Victòries · 124Taules · 33Derrotes · 182Estàndard · 327Ràpid · 12Blanques · 168Negres · 171
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 339 | 124 36,6% | 33 9,7% | 182 53,7% |
| Total · blanques | 168 | 60 35,7% | 16 9,5% | 92 54,8% |
| Total · negres | 171 | 64 37,4% | 17 9,9% | 90 52,6% |
| Estàndard | 327 | 119 36,4% | 33 10,1% | 175 53,5% |
| Estàndard · blanques | 162 | 58 35,8% | 16 9,9% | 88 54,3% |
| Estàndard · negres | 165 | 61 37,0% | 17 10,3% | 87 52,7% |
| Ràpid | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
| Ràpid · blanques | 6 | 2 33,3% | 0 0,0% | 4 66,7% |
| Ràpid · negres | 6 | 3 50,0% | 0 0,0% | 3 50,0% |
