Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 45Victòries · 21Taules · 4Derrotes · 20Estàndard · 19Ràpid · 26Blanques · 24Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 21 46,7% | 4 8,9% | 20 44,4% |
| Total · blanques | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Total · negres | 21 | 11 52,4% | 1 4,8% | 9 42,9% |
| Estàndard | 19 | 7 36,8% | 3 15,8% | 9 47,4% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 2 20,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 26 | 14 53,9% | 1 3,9% | 11 42,3% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 45Victòries · 21Taules · 4Derrotes · 20Estàndard · 19Ràpid · 26Blanques · 24Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 21 46,7% | 4 8,9% | 20 44,4% |
| Total · blanques | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Total · negres | 21 | 11 52,4% | 1 4,8% | 9 42,9% |
| Estàndard | 19 | 7 36,8% | 3 15,8% | 9 47,4% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 2 20,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 26 | 14 53,9% | 1 3,9% | 11 42,3% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 45Victòries · 21Taules · 4Derrotes · 20Estàndard · 19Ràpid · 26Blanques · 24Negres · 21
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 45 | 21 46,7% | 4 8,9% | 20 44,4% |
| Total · blanques | 24 | 10 41,7% | 3 12,5% | 11 45,8% |
| Total · negres | 21 | 11 52,4% | 1 4,8% | 9 42,9% |
| Estàndard | 19 | 7 36,8% | 3 15,8% | 9 47,4% |
| Estàndard · blanques | 10 | 2 20,0% | 2 20,0% | 6 60,0% |
| Estàndard · negres | 9 | 5 55,6% | 1 11,1% | 3 33,3% |
| Ràpid | 26 | 14 53,9% | 1 3,9% | 11 42,3% |
| Ràpid · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Ràpid · negres | 12 | 6 50,0% | 0 0,0% | 6 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 18Victòries · 9Taules · 2Derrotes · 7Estàndard · 10Ràpid · 8Blanques · 10Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 9 50,0% | 2 11,1% | 7 38,9% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 8 | 6 75,0% | 1 12,5% | 1 12,5% |
| Estàndard | 10 | 3 30,0% | 2 20,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 3 60,0% | 1 20,0% | 1 20,0% |
| Ràpid | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 18Victòries · 9Taules · 2Derrotes · 7Estàndard · 10Ràpid · 8Blanques · 10Negres · 8
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 18 | 9 50,0% | 2 11,1% | 7 38,9% |
| Total · blanques | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
| Total · negres | 8 | 6 75,0% | 1 12,5% | 1 12,5% |
| Estàndard | 10 | 3 30,0% | 2 20,0% | 5 50,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 3 60,0% | 1 20,0% | 1 20,0% |
| Ràpid | 8 | 6 75,0% | 0 0,0% | 2 25,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 3 | 3 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
