Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 34Victòries · 14Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 10Ràpid · 24Blanques · 15Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 14 41,2% | 2 5,9% | 18 52,9% |
| Total · blanques | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
| Total · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Estàndard | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 1 7,7% | 7 53,9% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 34Victòries · 14Taules · 2Derrotes · 18Estàndard · 10Ràpid · 24Blanques · 15Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 14 41,2% | 2 5,9% | 18 52,9% |
| Total · blanques | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
| Total · negres | 19 | 9 47,4% | 1 5,3% | 9 47,4% |
| Estàndard | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid | 24 | 8 33,3% | 2 8,3% | 14 58,3% |
| Ràpid · blanques | 11 | 3 27,3% | 1 9,1% | 7 63,6% |
| Ràpid · negres | 13 | 5 38,5% | 1 7,7% | 7 53,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 17Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 6Estàndard · 10Ràpid · 7Blanques · 7Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 10 58,8% | 1 5,9% | 6 35,3% |
| Total · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Total · negres | 10 | 6 60,0% | 1 10,0% | 3 30,0% |
| Estàndard | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Ràpid · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 17Victòries · 10Taules · 1Derrotes · 6Estàndard · 10Ràpid · 7Blanques · 7Negres · 10
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 17 | 10 58,8% | 1 5,9% | 6 35,3% |
| Total · blanques | 7 | 4 57,1% | 0 0,0% | 3 42,9% |
| Total · negres | 10 | 6 60,0% | 1 10,0% | 3 30,0% |
| Estàndard | 10 | 6 60,0% | 0 0,0% | 4 40,0% |
| Estàndard · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · negres | 6 | 4 66,7% | 0 0,0% | 2 33,3% |
| Ràpid | 7 | 4 57,1% | 1 14,3% | 2 28,6% |
| Ràpid · blanques | 3 | 2 66,7% | 0 0,0% | 1 33,3% |
| Ràpid · negres | 4 | 2 50,0% | 1 25,0% | 1 25,0% |
