Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 306Victòries · 146Taules · 43Derrotes · 117Estàndard · 189Ràpid · 117Blanques · 147Negres · 159
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 306 | 146 47,7% | 43 14,1% | 117 38,2% |
| Total · blanques | 147 | 74 50,3% | 26 17,7% | 47 32,0% |
| Total · negres | 159 | 72 45,3% | 17 10,7% | 70 44,0% |
| Estàndard | 189 | 95 50,3% | 31 16,4% | 63 33,3% |
| Estàndard · blanques | 91 | 50 55,0% | 18 19,8% | 23 25,3% |
| Estàndard · negres | 98 | 45 45,9% | 13 13,3% | 40 40,8% |
| Ràpid | 117 | 51 43,6% | 12 10,3% | 54 46,2% |
| Ràpid · blanques | 56 | 24 42,9% | 8 14,3% | 24 42,9% |
| Ràpid · negres | 61 | 27 44,3% | 4 6,6% | 30 49,2% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 300Victòries · 144Taules · 43Derrotes · 113Estàndard · 183Ràpid · 117Blanques · 144Negres · 156
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 300 | 144 48,0% | 43 14,3% | 113 37,7% |
| Total · blanques | 144 | 72 50,0% | 26 18,1% | 46 31,9% |
| Total · negres | 156 | 72 46,2% | 17 10,9% | 67 43,0% |
| Estàndard | 183 | 93 50,8% | 31 16,9% | 59 32,2% |
| Estàndard · blanques | 88 | 48 54,6% | 18 20,5% | 22 25,0% |
| Estàndard · negres | 95 | 45 47,4% | 13 13,7% | 37 39,0% |
| Ràpid | 117 | 51 43,6% | 12 10,3% | 54 46,2% |
| Ràpid · blanques | 56 | 24 42,9% | 8 14,3% | 24 42,9% |
| Ràpid · negres | 61 | 27 44,3% | 4 6,6% | 30 49,2% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 282Victòries · 133Taules · 41Derrotes · 108Estàndard · 174Ràpid · 108Blanques · 135Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 282 | 133 47,2% | 41 14,5% | 108 38,3% |
| Total · blanques | 135 | 65 48,2% | 24 17,8% | 46 34,1% |
| Total · negres | 147 | 68 46,3% | 17 11,6% | 62 42,2% |
| Estàndard | 174 | 87 50,0% | 30 17,2% | 57 32,8% |
| Estàndard · blanques | 83 | 44 53,0% | 17 20,5% | 22 26,5% |
| Estàndard · negres | 91 | 43 47,3% | 13 14,3% | 35 38,5% |
| Ràpid | 108 | 46 42,6% | 11 10,2% | 51 47,2% |
| Ràpid · blanques | 52 | 21 40,4% | 7 13,5% | 24 46,2% |
| Ràpid · negres | 56 | 25 44,6% | 4 7,1% | 27 48,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 282Victòries · 133Taules · 41Derrotes · 108Estàndard · 174Ràpid · 108Blanques · 135Negres · 147
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 282 | 133 47,2% | 41 14,5% | 108 38,3% |
| Total · blanques | 135 | 65 48,2% | 24 17,8% | 46 34,1% |
| Total · negres | 147 | 68 46,3% | 17 11,6% | 62 42,2% |
| Estàndard | 174 | 87 50,0% | 30 17,2% | 57 32,8% |
| Estàndard · blanques | 83 | 44 53,0% | 17 20,5% | 22 26,5% |
| Estàndard · negres | 91 | 43 47,3% | 13 14,3% | 35 38,5% |
| Ràpid | 108 | 46 42,6% | 11 10,2% | 51 47,2% |
| Ràpid · blanques | 52 | 21 40,4% | 7 13,5% | 24 46,2% |
| Ràpid · negres | 56 | 25 44,6% | 4 7,1% | 27 48,2% |
