Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 104Victòries · 36Taules · 12Derrotes · 56Estàndard · 87Ràpid · 17Blanques · 50Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 36 34,6% | 12 11,5% | 56 53,9% |
| Total · blanques | 50 | 15 30,0% | 7 14,0% | 28 56,0% |
| Total · negres | 54 | 21 38,9% | 5 9,3% | 28 51,9% |
| Estàndard | 87 | 30 34,5% | 12 13,8% | 45 51,7% |
| Estàndard · blanques | 41 | 13 31,7% | 7 17,1% | 21 51,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 17 37,0% | 5 10,9% | 24 52,2% |
| Ràpid | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 104Victòries · 36Taules · 12Derrotes · 56Estàndard · 87Ràpid · 17Blanques · 50Negres · 54
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 104 | 36 34,6% | 12 11,5% | 56 53,9% |
| Total · blanques | 50 | 15 30,0% | 7 14,0% | 28 56,0% |
| Total · negres | 54 | 21 38,9% | 5 9,3% | 28 51,9% |
| Estàndard | 87 | 30 34,5% | 12 13,8% | 45 51,7% |
| Estàndard · blanques | 41 | 13 31,7% | 7 17,1% | 21 51,2% |
| Estàndard · negres | 46 | 17 37,0% | 5 10,9% | 24 52,2% |
| Ràpid | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 96Victòries · 34Taules · 11Derrotes · 51Estàndard · 79Ràpid · 17Blanques · 46Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 34 35,4% | 11 11,5% | 51 53,1% |
| Total · blanques | 46 | 13 28,3% | 7 15,2% | 26 56,5% |
| Total · negres | 50 | 21 42,0% | 4 8,0% | 25 50,0% |
| Estàndard | 79 | 28 35,4% | 11 13,9% | 40 50,6% |
| Estàndard · blanques | 37 | 11 29,7% | 7 18,9% | 19 51,4% |
| Estàndard · negres | 42 | 17 40,5% | 4 9,5% | 21 50,0% |
| Ràpid | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 96Victòries · 34Taules · 11Derrotes · 51Estàndard · 79Ràpid · 17Blanques · 46Negres · 50
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 96 | 34 35,4% | 11 11,5% | 51 53,1% |
| Total · blanques | 46 | 13 28,3% | 7 15,2% | 26 56,5% |
| Total · negres | 50 | 21 42,0% | 4 8,0% | 25 50,0% |
| Estàndard | 79 | 28 35,4% | 11 13,9% | 40 50,6% |
| Estàndard · blanques | 37 | 11 29,7% | 7 18,9% | 19 51,4% |
| Estàndard · negres | 42 | 17 40,5% | 4 9,5% | 21 50,0% |
| Ràpid | 17 | 6 35,3% | 0 0,0% | 11 64,7% |
| Ràpid · blanques | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
| Ràpid · negres | 8 | 4 50,0% | 0 0,0% | 4 50,0% |
