Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 550Victòries · 238Taules · 103Derrotes · 209Estàndard · 406Ràpid · 144Blanques · 271Negres · 279
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 550 | 238 43,3% | 103 18,7% | 209 38,0% |
| Total · blanques | 271 | 126 46,5% | 49 18,1% | 96 35,4% |
| Total · negres | 279 | 112 40,1% | 54 19,4% | 113 40,5% |
| Estàndard | 406 | 168 41,4% | 93 22,9% | 145 35,7% |
| Estàndard · blanques | 198 | 88 44,4% | 46 23,2% | 64 32,3% |
| Estàndard · negres | 208 | 80 38,5% | 47 22,6% | 81 38,9% |
| Ràpid | 144 | 70 48,6% | 10 6,9% | 64 44,4% |
| Ràpid · blanques | 73 | 38 52,1% | 3 4,1% | 32 43,8% |
| Ràpid · negres | 71 | 32 45,1% | 7 9,9% | 32 45,1% |
Captura 2026-09-01
+17 partides des de 2026-08-01
Partides · 550Victòries · 238Taules · 103Derrotes · 209Estàndard · 406Ràpid · 144Blanques · 271Negres · 279
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 550 | 238 43,3% | 103 18,7% | 209 38,0% |
| Total · blanques | 271 | 126 46,5% | 49 18,1% | 96 35,4% |
| Total · negres | 279 | 112 40,1% | 54 19,4% | 113 40,5% |
| Estàndard | 406 | 168 41,4% | 93 22,9% | 145 35,7% |
| Estàndard · blanques | 198 | 88 44,4% | 46 23,2% | 64 32,3% |
| Estàndard · negres | 208 | 80 38,5% | 47 22,6% | 81 38,9% |
| Ràpid | 144 | 70 48,6% | 10 6,9% | 64 44,4% |
| Ràpid · blanques | 73 | 38 52,1% | 3 4,1% | 32 43,8% |
| Ràpid · negres | 71 | 32 45,1% | 7 9,9% | 32 45,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 533Victòries · 231Taules · 100Derrotes · 202Estàndard · 397Ràpid · 136Blanques · 263Negres · 270
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 533 | 231 43,3% | 100 18,8% | 202 37,9% |
| Total · blanques | 263 | 122 46,4% | 48 18,3% | 93 35,4% |
| Total · negres | 270 | 109 40,4% | 52 19,3% | 109 40,4% |
| Estàndard | 397 | 167 42,1% | 90 22,7% | 140 35,3% |
| Estàndard · blanques | 194 | 87 44,9% | 45 23,2% | 62 32,0% |
| Estàndard · negres | 203 | 80 39,4% | 45 22,2% | 78 38,4% |
| Ràpid | 136 | 64 47,1% | 10 7,4% | 62 45,6% |
| Ràpid · blanques | 69 | 35 50,7% | 3 4,4% | 31 44,9% |
| Ràpid · negres | 67 | 29 43,3% | 7 10,5% | 31 46,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 533Victòries · 231Taules · 100Derrotes · 202Estàndard · 397Ràpid · 136Blanques · 263Negres · 270
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 533 | 231 43,3% | 100 18,8% | 202 37,9% |
| Total · blanques | 263 | 122 46,4% | 48 18,3% | 93 35,4% |
| Total · negres | 270 | 109 40,4% | 52 19,3% | 109 40,4% |
| Estàndard | 397 | 167 42,1% | 90 22,7% | 140 35,3% |
| Estàndard · blanques | 194 | 87 44,9% | 45 23,2% | 62 32,0% |
| Estàndard · negres | 203 | 80 39,4% | 45 22,2% | 78 38,4% |
| Ràpid | 136 | 64 47,1% | 10 7,4% | 62 45,6% |
| Ràpid · blanques | 69 | 35 50,7% | 3 4,4% | 31 44,9% |
| Ràpid · negres | 67 | 29 43,3% | 7 10,5% | 31 46,3% |
