Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 1086Victòries · 593Taules · 164Derrotes · 329Estàndard · 457Ràpid · 629Blanques · 552Negres · 534
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1086 | 593 54,6% | 164 15,1% | 329 30,3% |
| Total · blanques | 552 | 316 57,3% | 86 15,6% | 150 27,2% |
| Total · negres | 534 | 277 51,9% | 78 14,6% | 179 33,5% |
| Estàndard | 457 | 224 49,0% | 106 23,2% | 127 27,8% |
| Estàndard · blanques | 232 | 126 54,3% | 52 22,4% | 54 23,3% |
| Estàndard · negres | 225 | 98 43,6% | 54 24,0% | 73 32,4% |
| Ràpid | 629 | 369 58,7% | 58 9,2% | 202 32,1% |
| Ràpid · blanques | 320 | 190 59,4% | 34 10,6% | 96 30,0% |
| Ràpid · negres | 309 | 179 57,9% | 24 7,8% | 106 34,3% |
Captura 2026-09-01
+35 partides des de 2026-08-01
Partides · 1078Victòries · 589Taules · 163Derrotes · 326Estàndard · 457Ràpid · 621Blanques · 548Negres · 530
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1078 | 589 54,6% | 163 15,1% | 326 30,2% |
| Total · blanques | 548 | 315 57,5% | 85 15,5% | 148 27,0% |
| Total · negres | 530 | 274 51,7% | 78 14,7% | 178 33,6% |
| Estàndard | 457 | 224 49,0% | 106 23,2% | 127 27,8% |
| Estàndard · blanques | 232 | 126 54,3% | 52 22,4% | 54 23,3% |
| Estàndard · negres | 225 | 98 43,6% | 54 24,0% | 73 32,4% |
| Ràpid | 621 | 365 58,8% | 57 9,2% | 199 32,1% |
| Ràpid · blanques | 316 | 189 59,8% | 33 10,4% | 94 29,8% |
| Ràpid · negres | 305 | 176 57,7% | 24 7,9% | 105 34,4% |
Captura 2026-08-01
+8 partides des de 2026-07-01
Partides · 1043Victòries · 570Taules · 160Derrotes · 313Estàndard · 448Ràpid · 595Blanques · 530Negres · 513
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1043 | 570 54,7% | 160 15,3% | 313 30,0% |
| Total · blanques | 530 | 304 57,4% | 84 15,9% | 142 26,8% |
| Total · negres | 513 | 266 51,9% | 76 14,8% | 171 33,3% |
| Estàndard | 448 | 219 48,9% | 105 23,4% | 124 27,7% |
| Estàndard · blanques | 227 | 122 53,7% | 52 22,9% | 53 23,4% |
| Estàndard · negres | 221 | 97 43,9% | 53 24,0% | 71 32,1% |
| Ràpid | 595 | 351 59,0% | 55 9,2% | 189 31,8% |
| Ràpid · blanques | 303 | 182 60,1% | 32 10,6% | 89 29,4% |
| Ràpid · negres | 292 | 169 57,9% | 23 7,9% | 100 34,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1035Victòries · 566Taules · 157Derrotes · 312Estàndard · 448Ràpid · 587Blanques · 526Negres · 509
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1035 | 566 54,7% | 157 15,2% | 312 30,1% |
| Total · blanques | 526 | 302 57,4% | 83 15,8% | 141 26,8% |
| Total · negres | 509 | 264 51,9% | 74 14,5% | 171 33,6% |
| Estàndard | 448 | 219 48,9% | 105 23,4% | 124 27,7% |
| Estàndard · blanques | 227 | 122 53,7% | 52 22,9% | 53 23,4% |
| Estàndard · negres | 221 | 97 43,9% | 53 24,0% | 71 32,1% |
| Ràpid | 587 | 347 59,1% | 52 8,9% | 188 32,0% |
| Ràpid · blanques | 299 | 180 60,2% | 31 10,4% | 88 29,4% |
| Ràpid · negres | 288 | 167 58,0% | 21 7,3% | 100 34,7% |
