Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 251Victòries · 67Taules · 17Derrotes · 167Estàndard · 197Ràpid · 54Blanques · 129Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 251 | 67 26,7% | 17 6,8% | 167 66,5% |
| Total · blanques | 129 | 34 26,4% | 6 4,7% | 89 69,0% |
| Total · negres | 122 | 33 27,1% | 11 9,0% | 78 63,9% |
| Estàndard | 197 | 52 26,4% | 15 7,6% | 130 66,0% |
| Estàndard · blanques | 103 | 27 26,2% | 6 5,8% | 70 68,0% |
| Estàndard · negres | 94 | 25 26,6% | 9 9,6% | 60 63,8% |
| Ràpid | 54 | 15 27,8% | 2 3,7% | 37 68,5% |
| Ràpid · blanques | 26 | 7 26,9% | 0 0,0% | 19 73,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 8 28,6% | 2 7,1% | 18 64,3% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 251Victòries · 67Taules · 17Derrotes · 167Estàndard · 197Ràpid · 54Blanques · 129Negres · 122
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 251 | 67 26,7% | 17 6,8% | 167 66,5% |
| Total · blanques | 129 | 34 26,4% | 6 4,7% | 89 69,0% |
| Total · negres | 122 | 33 27,1% | 11 9,0% | 78 63,9% |
| Estàndard | 197 | 52 26,4% | 15 7,6% | 130 66,0% |
| Estàndard · blanques | 103 | 27 26,2% | 6 5,8% | 70 68,0% |
| Estàndard · negres | 94 | 25 26,6% | 9 9,6% | 60 63,8% |
| Ràpid | 54 | 15 27,8% | 2 3,7% | 37 68,5% |
| Ràpid · blanques | 26 | 7 26,9% | 0 0,0% | 19 73,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 8 28,6% | 2 7,1% | 18 64,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 244Victòries · 65Taules · 17Derrotes · 162Estàndard · 190Ràpid · 54Blanques · 126Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 244 | 65 26,6% | 17 7,0% | 162 66,4% |
| Total · blanques | 126 | 34 27,0% | 6 4,8% | 86 68,3% |
| Total · negres | 118 | 31 26,3% | 11 9,3% | 76 64,4% |
| Estàndard | 190 | 50 26,3% | 15 7,9% | 125 65,8% |
| Estàndard · blanques | 100 | 27 27,0% | 6 6,0% | 67 67,0% |
| Estàndard · negres | 90 | 23 25,6% | 9 10,0% | 58 64,4% |
| Ràpid | 54 | 15 27,8% | 2 3,7% | 37 68,5% |
| Ràpid · blanques | 26 | 7 26,9% | 0 0,0% | 19 73,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 8 28,6% | 2 7,1% | 18 64,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 244Victòries · 65Taules · 17Derrotes · 162Estàndard · 190Ràpid · 54Blanques · 126Negres · 118
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 244 | 65 26,6% | 17 7,0% | 162 66,4% |
| Total · blanques | 126 | 34 27,0% | 6 4,8% | 86 68,3% |
| Total · negres | 118 | 31 26,3% | 11 9,3% | 76 64,4% |
| Estàndard | 190 | 50 26,3% | 15 7,9% | 125 65,8% |
| Estàndard · blanques | 100 | 27 27,0% | 6 6,0% | 67 67,0% |
| Estàndard · negres | 90 | 23 25,6% | 9 10,0% | 58 64,4% |
| Ràpid | 54 | 15 27,8% | 2 3,7% | 37 68,5% |
| Ràpid · blanques | 26 | 7 26,9% | 0 0,0% | 19 73,1% |
| Ràpid · negres | 28 | 8 28,6% | 2 7,1% | 18 64,3% |
