Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 219Victòries · 104Taules · 18Derrotes · 97Estàndard · 121Ràpid · 98Blanques · 113Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 219 | 104 47,5% | 18 8,2% | 97 44,3% |
| Total · blanques | 113 | 61 54,0% | 7 6,2% | 45 39,8% |
| Total · negres | 106 | 43 40,6% | 11 10,4% | 52 49,1% |
| Estàndard | 121 | 61 50,4% | 8 6,6% | 52 43,0% |
| Estàndard · blanques | 65 | 38 58,5% | 4 6,2% | 23 35,4% |
| Estàndard · negres | 56 | 23 41,1% | 4 7,1% | 29 51,8% |
| Ràpid | 98 | 43 43,9% | 10 10,2% | 45 45,9% |
| Ràpid · blanques | 48 | 23 47,9% | 3 6,3% | 22 45,8% |
| Ràpid · negres | 50 | 20 40,0% | 7 14,0% | 23 46,0% |
Captura 2026-09-01
+15 partides des de 2026-08-01
Partides · 219Victòries · 104Taules · 18Derrotes · 97Estàndard · 121Ràpid · 98Blanques · 113Negres · 106
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 219 | 104 47,5% | 18 8,2% | 97 44,3% |
| Total · blanques | 113 | 61 54,0% | 7 6,2% | 45 39,8% |
| Total · negres | 106 | 43 40,6% | 11 10,4% | 52 49,1% |
| Estàndard | 121 | 61 50,4% | 8 6,6% | 52 43,0% |
| Estàndard · blanques | 65 | 38 58,5% | 4 6,2% | 23 35,4% |
| Estàndard · negres | 56 | 23 41,1% | 4 7,1% | 29 51,8% |
| Ràpid | 98 | 43 43,9% | 10 10,2% | 45 45,9% |
| Ràpid · blanques | 48 | 23 47,9% | 3 6,3% | 22 45,8% |
| Ràpid · negres | 50 | 20 40,0% | 7 14,0% | 23 46,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 204Victòries · 96Taules · 17Derrotes · 91Estàndard · 113Ràpid · 91Blanques · 106Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 204 | 96 47,1% | 17 8,3% | 91 44,6% |
| Total · blanques | 106 | 56 52,8% | 7 6,6% | 43 40,6% |
| Total · negres | 98 | 40 40,8% | 10 10,2% | 48 49,0% |
| Estàndard | 113 | 56 49,6% | 8 7,1% | 49 43,4% |
| Estàndard · blanques | 61 | 35 57,4% | 4 6,6% | 22 36,1% |
| Estàndard · negres | 52 | 21 40,4% | 4 7,7% | 27 51,9% |
| Ràpid | 91 | 40 44,0% | 9 9,9% | 42 46,2% |
| Ràpid · blanques | 45 | 21 46,7% | 3 6,7% | 21 46,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 19 41,3% | 6 13,0% | 21 45,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 204Victòries · 96Taules · 17Derrotes · 91Estàndard · 113Ràpid · 91Blanques · 106Negres · 98
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 204 | 96 47,1% | 17 8,3% | 91 44,6% |
| Total · blanques | 106 | 56 52,8% | 7 6,6% | 43 40,6% |
| Total · negres | 98 | 40 40,8% | 10 10,2% | 48 49,0% |
| Estàndard | 113 | 56 49,6% | 8 7,1% | 49 43,4% |
| Estàndard · blanques | 61 | 35 57,4% | 4 6,6% | 22 36,1% |
| Estàndard · negres | 52 | 21 40,4% | 4 7,7% | 27 51,9% |
| Ràpid | 91 | 40 44,0% | 9 9,9% | 42 46,2% |
| Ràpid · blanques | 45 | 21 46,7% | 3 6,7% | 21 46,7% |
| Ràpid · negres | 46 | 19 41,3% | 6 13,0% | 21 45,7% |
