Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 668Victòries · 198Taules · 56Derrotes · 414Estàndard · 390Ràpid · 278Blanques · 331Negres · 337
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 668 | 198 29,6% | 56 8,4% | 414 62,0% |
| Total · blanques | 331 | 102 30,8% | 30 9,1% | 199 60,1% |
| Total · negres | 337 | 96 28,5% | 26 7,7% | 215 63,8% |
| Estàndard | 390 | 123 31,5% | 39 10,0% | 228 58,5% |
| Estàndard · blanques | 195 | 63 32,3% | 22 11,3% | 110 56,4% |
| Estàndard · negres | 195 | 60 30,8% | 17 8,7% | 118 60,5% |
| Ràpid | 278 | 75 27,0% | 17 6,1% | 186 66,9% |
| Ràpid · blanques | 136 | 39 28,7% | 8 5,9% | 89 65,4% |
| Ràpid · negres | 142 | 36 25,4% | 9 6,3% | 97 68,3% |
Captura 2026-09-01
+51 partides des de 2026-08-01
Partides · 662Victòries · 197Taules · 56Derrotes · 409Estàndard · 384Ràpid · 278Blanques · 328Negres · 334
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 662 | 197 29,8% | 56 8,5% | 409 61,8% |
| Total · blanques | 328 | 101 30,8% | 30 9,2% | 197 60,1% |
| Total · negres | 334 | 96 28,7% | 26 7,8% | 212 63,5% |
| Estàndard | 384 | 122 31,8% | 39 10,2% | 223 58,1% |
| Estàndard · blanques | 192 | 62 32,3% | 22 11,5% | 108 56,3% |
| Estàndard · negres | 192 | 60 31,3% | 17 8,9% | 115 59,9% |
| Ràpid | 278 | 75 27,0% | 17 6,1% | 186 66,9% |
| Ràpid · blanques | 136 | 39 28,7% | 8 5,9% | 89 65,4% |
| Ràpid · negres | 142 | 36 25,4% | 9 6,3% | 97 68,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 611Victòries · 187Taules · 51Derrotes · 373Estàndard · 376Ràpid · 235Blanques · 303Negres · 308
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 611 | 187 30,6% | 51 8,4% | 373 61,1% |
| Total · blanques | 303 | 96 31,7% | 28 9,2% | 179 59,1% |
| Total · negres | 308 | 91 29,6% | 23 7,5% | 194 63,0% |
| Estàndard | 376 | 118 31,4% | 39 10,4% | 219 58,2% |
| Estàndard · blanques | 188 | 58 30,9% | 22 11,7% | 108 57,5% |
| Estàndard · negres | 188 | 60 31,9% | 17 9,0% | 111 59,0% |
| Ràpid | 235 | 69 29,4% | 12 5,1% | 154 65,5% |
| Ràpid · blanques | 115 | 38 33,0% | 6 5,2% | 71 61,7% |
| Ràpid · negres | 120 | 31 25,8% | 6 5,0% | 83 69,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 611Victòries · 187Taules · 51Derrotes · 373Estàndard · 376Ràpid · 235Blanques · 303Negres · 308
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 611 | 187 30,6% | 51 8,4% | 373 61,1% |
| Total · blanques | 303 | 96 31,7% | 28 9,2% | 179 59,1% |
| Total · negres | 308 | 91 29,6% | 23 7,5% | 194 63,0% |
| Estàndard | 376 | 118 31,4% | 39 10,4% | 219 58,2% |
| Estàndard · blanques | 188 | 58 30,9% | 22 11,7% | 108 57,5% |
| Estàndard · negres | 188 | 60 31,9% | 17 9,0% | 111 59,0% |
| Ràpid | 235 | 69 29,4% | 12 5,1% | 154 65,5% |
| Ràpid · blanques | 115 | 38 33,0% | 6 5,2% | 71 61,7% |
| Ràpid · negres | 120 | 31 25,8% | 6 5,0% | 83 69,2% |
