Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 422Victòries · 112Taules · 89Derrotes · 221Estàndard · 340Ràpid · 82Blanques · 207Negres · 215
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 422 | 112 26,5% | 89 21,1% | 221 52,4% |
| Total · blanques | 207 | 57 27,5% | 47 22,7% | 103 49,8% |
| Total · negres | 215 | 55 25,6% | 42 19,5% | 118 54,9% |
| Estàndard | 340 | 92 27,1% | 78 22,9% | 170 50,0% |
| Estàndard · blanques | 167 | 48 28,7% | 41 24,6% | 78 46,7% |
| Estàndard · negres | 173 | 44 25,4% | 37 21,4% | 92 53,2% |
| Ràpid | 82 | 20 24,4% | 11 13,4% | 51 62,2% |
| Ràpid · blanques | 40 | 9 22,5% | 6 15,0% | 25 62,5% |
| Ràpid · negres | 42 | 11 26,2% | 5 11,9% | 26 61,9% |
Captura 2026-09-01
+16 partides des de 2026-08-01
Partides · 422Victòries · 112Taules · 89Derrotes · 221Estàndard · 340Ràpid · 82Blanques · 207Negres · 215
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 422 | 112 26,5% | 89 21,1% | 221 52,4% |
| Total · blanques | 207 | 57 27,5% | 47 22,7% | 103 49,8% |
| Total · negres | 215 | 55 25,6% | 42 19,5% | 118 54,9% |
| Estàndard | 340 | 92 27,1% | 78 22,9% | 170 50,0% |
| Estàndard · blanques | 167 | 48 28,7% | 41 24,6% | 78 46,7% |
| Estàndard · negres | 173 | 44 25,4% | 37 21,4% | 92 53,2% |
| Ràpid | 82 | 20 24,4% | 11 13,4% | 51 62,2% |
| Ràpid · blanques | 40 | 9 22,5% | 6 15,0% | 25 62,5% |
| Ràpid · negres | 42 | 11 26,2% | 5 11,9% | 26 61,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 406Victòries · 107Taules · 88Derrotes · 211Estàndard · 332Ràpid · 74Blanques · 199Negres · 207
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 107 26,4% | 88 21,7% | 211 52,0% |
| Total · blanques | 199 | 56 28,1% | 46 23,1% | 97 48,7% |
| Total · negres | 207 | 51 24,6% | 42 20,3% | 114 55,1% |
| Estàndard | 332 | 89 26,8% | 77 23,2% | 166 50,0% |
| Estàndard · blanques | 163 | 47 28,8% | 40 24,5% | 76 46,6% |
| Estàndard · negres | 169 | 42 24,9% | 37 21,9% | 90 53,3% |
| Ràpid | 74 | 18 24,3% | 11 14,9% | 45 60,8% |
| Ràpid · blanques | 36 | 9 25,0% | 6 16,7% | 21 58,3% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 5 13,2% | 24 63,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 406Victòries · 107Taules · 88Derrotes · 211Estàndard · 332Ràpid · 74Blanques · 199Negres · 207
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 406 | 107 26,4% | 88 21,7% | 211 52,0% |
| Total · blanques | 199 | 56 28,1% | 46 23,1% | 97 48,7% |
| Total · negres | 207 | 51 24,6% | 42 20,3% | 114 55,1% |
| Estàndard | 332 | 89 26,8% | 77 23,2% | 166 50,0% |
| Estàndard · blanques | 163 | 47 28,8% | 40 24,5% | 76 46,6% |
| Estàndard · negres | 169 | 42 24,9% | 37 21,9% | 90 53,3% |
| Ràpid | 74 | 18 24,3% | 11 14,9% | 45 60,8% |
| Ràpid · blanques | 36 | 9 25,0% | 6 16,7% | 21 58,3% |
| Ràpid · negres | 38 | 9 23,7% | 5 13,2% | 24 63,2% |
