Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 823Victòries · 362Taules · 208Derrotes · 253Estàndard · 718Ràpid · 105Blanques · 405Negres · 418
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 823 | 362 44,0% | 208 25,3% | 253 30,7% |
| Total · blanques | 405 | 186 45,9% | 101 24,9% | 118 29,1% |
| Total · negres | 418 | 176 42,1% | 107 25,6% | 135 32,3% |
| Estàndard | 718 | 301 41,9% | 199 27,7% | 218 30,4% |
| Estàndard · blanques | 354 | 153 43,2% | 97 27,4% | 104 29,4% |
| Estàndard · negres | 364 | 148 40,7% | 102 28,0% | 114 31,3% |
| Ràpid | 105 | 61 58,1% | 9 8,6% | 35 33,3% |
| Ràpid · blanques | 51 | 33 64,7% | 4 7,8% | 14 27,5% |
| Ràpid · negres | 54 | 28 51,9% | 5 9,3% | 21 38,9% |
Captura 2026-09-01
+27 partides des de 2026-08-01
Partides · 823Victòries · 362Taules · 208Derrotes · 253Estàndard · 718Ràpid · 105Blanques · 405Negres · 418
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 823 | 362 44,0% | 208 25,3% | 253 30,7% |
| Total · blanques | 405 | 186 45,9% | 101 24,9% | 118 29,1% |
| Total · negres | 418 | 176 42,1% | 107 25,6% | 135 32,3% |
| Estàndard | 718 | 301 41,9% | 199 27,7% | 218 30,4% |
| Estàndard · blanques | 354 | 153 43,2% | 97 27,4% | 104 29,4% |
| Estàndard · negres | 364 | 148 40,7% | 102 28,0% | 114 31,3% |
| Ràpid | 105 | 61 58,1% | 9 8,6% | 35 33,3% |
| Ràpid · blanques | 51 | 33 64,7% | 4 7,8% | 14 27,5% |
| Ràpid · negres | 54 | 28 51,9% | 5 9,3% | 21 38,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 796Victòries · 348Taules · 206Derrotes · 242Estàndard · 718Ràpid · 78Blanques · 392Negres · 404
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 796 | 348 43,7% | 206 25,9% | 242 30,4% |
| Total · blanques | 392 | 177 45,2% | 101 25,8% | 114 29,1% |
| Total · negres | 404 | 171 42,3% | 105 26,0% | 128 31,7% |
| Estàndard | 718 | 301 41,9% | 199 27,7% | 218 30,4% |
| Estàndard · blanques | 354 | 153 43,2% | 97 27,4% | 104 29,4% |
| Estàndard · negres | 364 | 148 40,7% | 102 28,0% | 114 31,3% |
| Ràpid | 78 | 47 60,3% | 7 9,0% | 24 30,8% |
| Ràpid · blanques | 38 | 24 63,2% | 4 10,5% | 10 26,3% |
| Ràpid · negres | 40 | 23 57,5% | 3 7,5% | 14 35,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 796Victòries · 348Taules · 206Derrotes · 242Estàndard · 718Ràpid · 78Blanques · 392Negres · 404
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 796 | 348 43,7% | 206 25,9% | 242 30,4% |
| Total · blanques | 392 | 177 45,2% | 101 25,8% | 114 29,1% |
| Total · negres | 404 | 171 42,3% | 105 26,0% | 128 31,7% |
| Estàndard | 718 | 301 41,9% | 199 27,7% | 218 30,4% |
| Estàndard · blanques | 354 | 153 43,2% | 97 27,4% | 104 29,4% |
| Estàndard · negres | 364 | 148 40,7% | 102 28,0% | 114 31,3% |
| Ràpid | 78 | 47 60,3% | 7 9,0% | 24 30,8% |
| Ràpid · blanques | 38 | 24 63,2% | 4 10,5% | 10 26,3% |
| Ràpid · negres | 40 | 23 57,5% | 3 7,5% | 14 35,0% |
