Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 22Victòries · 4Taules · 1Derrotes · 17Estàndard · 5Ràpid · 17Blanques · 11Negres · 11
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 22 | 4 18,2% | 1 4,6% | 17 77,3% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 1 9,1% | 8 72,7% |
| Total · negres | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Estàndard | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 17 | 4 23,5% | 0 0,0% | 13 76,5% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 9 | 2 22,2% | 0 0,0% | 7 77,8% |
Captura 2026-09-01
+3 partides des de 2026-08-01
Partides · 15Victòries · 2Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 5Ràpid · 10Blanques · 8Negres · 7
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 15 | 2 13,3% | 1 6,7% | 12 80,0% |
| Total · blanques | 8 | 1 12,5% | 1 12,5% | 6 75,0% |
| Total · negres | 7 | 1 14,3% | 0 0,0% | 6 85,7% |
| Estàndard | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 10 | 2 20,0% | 0 0,0% | 8 80,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 12Victòries · 2Taules · 1Derrotes · 9Estàndard · 5Ràpid · 7Blanques · 6Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Total · blanques | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
| Total · negres | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 12Victòries · 2Taules · 1Derrotes · 9Estàndard · 5Ràpid · 7Blanques · 6Negres · 6
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 12 | 2 16,7% | 1 8,3% | 9 75,0% |
| Total · blanques | 6 | 1 16,7% | 1 16,7% | 4 66,7% |
| Total · negres | 6 | 1 16,7% | 0 0,0% | 5 83,3% |
| Estàndard | 5 | 0 0,0% | 1 20,0% | 4 80,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 2 | 0 0,0% | 0 0,0% | 2 100,0% |
| Ràpid | 7 | 2 28,6% | 0 0,0% | 5 71,4% |
| Ràpid · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 0 0,0% | 3 75,0% |
