Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 386Victòries · 191Taules · 36Derrotes · 159Estàndard · 120Ràpid · 266Blanques · 191Negres · 195
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 386 | 191 49,5% | 36 9,3% | 159 41,2% |
| Total · blanques | 191 | 98 51,3% | 18 9,4% | 75 39,3% |
| Total · negres | 195 | 93 47,7% | 18 9,2% | 84 43,1% |
| Estàndard | 120 | 63 52,5% | 18 15,0% | 39 32,5% |
| Estàndard · blanques | 64 | 37 57,8% | 8 12,5% | 19 29,7% |
| Estàndard · negres | 56 | 26 46,4% | 10 17,9% | 20 35,7% |
| Ràpid | 266 | 128 48,1% | 18 6,8% | 120 45,1% |
| Ràpid · blanques | 127 | 61 48,0% | 10 7,9% | 56 44,1% |
| Ràpid · negres | 139 | 67 48,2% | 8 5,8% | 64 46,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 361Victòries · 175Taules · 34Derrotes · 152Estàndard · 120Ràpid · 241Blanques · 180Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 361 | 175 48,5% | 34 9,4% | 152 42,1% |
| Total · blanques | 180 | 92 51,1% | 18 10,0% | 70 38,9% |
| Total · negres | 181 | 83 45,9% | 16 8,8% | 82 45,3% |
| Estàndard | 120 | 63 52,5% | 18 15,0% | 39 32,5% |
| Estàndard · blanques | 64 | 37 57,8% | 8 12,5% | 19 29,7% |
| Estàndard · negres | 56 | 26 46,4% | 10 17,9% | 20 35,7% |
| Ràpid | 241 | 112 46,5% | 16 6,6% | 113 46,9% |
| Ràpid · blanques | 116 | 55 47,4% | 10 8,6% | 51 44,0% |
| Ràpid · negres | 125 | 57 45,6% | 6 4,8% | 62 49,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 361Victòries · 175Taules · 34Derrotes · 152Estàndard · 120Ràpid · 241Blanques · 180Negres · 181
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 361 | 175 48,5% | 34 9,4% | 152 42,1% |
| Total · blanques | 180 | 92 51,1% | 18 10,0% | 70 38,9% |
| Total · negres | 181 | 83 45,9% | 16 8,8% | 82 45,3% |
| Estàndard | 120 | 63 52,5% | 18 15,0% | 39 32,5% |
| Estàndard · blanques | 64 | 37 57,8% | 8 12,5% | 19 29,7% |
| Estàndard · negres | 56 | 26 46,4% | 10 17,9% | 20 35,7% |
| Ràpid | 241 | 112 46,5% | 16 6,6% | 113 46,9% |
| Ràpid · blanques | 116 | 55 47,4% | 10 8,6% | 51 44,0% |
| Ràpid · negres | 125 | 57 45,6% | 6 4,8% | 62 49,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 352Victòries · 170Taules · 33Derrotes · 149Estàndard · 111Ràpid · 241Blanques · 176Negres · 176
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 352 | 170 48,3% | 33 9,4% | 149 42,3% |
| Total · blanques | 176 | 89 50,6% | 18 10,2% | 69 39,2% |
| Total · negres | 176 | 81 46,0% | 15 8,5% | 80 45,5% |
| Estàndard | 111 | 58 52,3% | 17 15,3% | 36 32,4% |
| Estàndard · blanques | 60 | 34 56,7% | 8 13,3% | 18 30,0% |
| Estàndard · negres | 51 | 24 47,1% | 9 17,7% | 18 35,3% |
| Ràpid | 241 | 112 46,5% | 16 6,6% | 113 46,9% |
| Ràpid · blanques | 116 | 55 47,4% | 10 8,6% | 51 44,0% |
| Ràpid · negres | 125 | 57 45,6% | 6 4,8% | 62 49,6% |
