Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 425Victòries · 240Taules · 54Derrotes · 131Estàndard · 120Ràpid · 305Blanques · 213Negres · 212
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 425 | 240 56,5% | 54 12,7% | 131 30,8% |
| Total · blanques | 213 | 125 58,7% | 27 12,7% | 61 28,6% |
| Total · negres | 212 | 115 54,3% | 27 12,7% | 70 33,0% |
| Estàndard | 120 | 68 56,7% | 21 17,5% | 31 25,8% |
| Estàndard · blanques | 60 | 32 53,3% | 12 20,0% | 16 26,7% |
| Estàndard · negres | 60 | 36 60,0% | 9 15,0% | 15 25,0% |
| Ràpid | 305 | 172 56,4% | 33 10,8% | 100 32,8% |
| Ràpid · blanques | 153 | 93 60,8% | 15 9,8% | 45 29,4% |
| Ràpid · negres | 152 | 79 52,0% | 18 11,8% | 55 36,2% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 418Victòries · 236Taules · 53Derrotes · 129Estàndard · 120Ràpid · 298Blanques · 209Negres · 209
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 418 | 236 56,5% | 53 12,7% | 129 30,9% |
| Total · blanques | 209 | 122 58,4% | 27 12,9% | 60 28,7% |
| Total · negres | 209 | 114 54,6% | 26 12,4% | 69 33,0% |
| Estàndard | 120 | 68 56,7% | 21 17,5% | 31 25,8% |
| Estàndard · blanques | 60 | 32 53,3% | 12 20,0% | 16 26,7% |
| Estàndard · negres | 60 | 36 60,0% | 9 15,0% | 15 25,0% |
| Ràpid | 298 | 168 56,4% | 32 10,7% | 98 32,9% |
| Ràpid · blanques | 149 | 90 60,4% | 15 10,1% | 44 29,5% |
| Ràpid · negres | 149 | 78 52,4% | 17 11,4% | 54 36,2% |
Captura 2026-08-01
+18 partides des de 2026-07-01
Partides · 409Victòries · 232Taules · 50Derrotes · 127Estàndard · 120Ràpid · 289Blanques · 204Negres · 205
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 409 | 232 56,7% | 50 12,2% | 127 31,1% |
| Total · blanques | 204 | 119 58,3% | 26 12,8% | 59 28,9% |
| Total · negres | 205 | 113 55,1% | 24 11,7% | 68 33,2% |
| Estàndard | 120 | 68 56,7% | 21 17,5% | 31 25,8% |
| Estàndard · blanques | 60 | 32 53,3% | 12 20,0% | 16 26,7% |
| Estàndard · negres | 60 | 36 60,0% | 9 15,0% | 15 25,0% |
| Ràpid | 289 | 164 56,8% | 29 10,0% | 96 33,2% |
| Ràpid · blanques | 144 | 87 60,4% | 14 9,7% | 43 29,9% |
| Ràpid · negres | 145 | 77 53,1% | 15 10,3% | 53 36,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 391Victòries · 222Taules · 48Derrotes · 121Estàndard · 120Ràpid · 271Blanques · 196Negres · 195
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 391 | 222 56,8% | 48 12,3% | 121 31,0% |
| Total · blanques | 196 | 112 57,1% | 26 13,3% | 58 29,6% |
| Total · negres | 195 | 110 56,4% | 22 11,3% | 63 32,3% |
| Estàndard | 120 | 68 56,7% | 21 17,5% | 31 25,8% |
| Estàndard · blanques | 60 | 32 53,3% | 12 20,0% | 16 26,7% |
| Estàndard · negres | 60 | 36 60,0% | 9 15,0% | 15 25,0% |
| Ràpid | 271 | 154 56,8% | 27 10,0% | 90 33,2% |
| Ràpid · blanques | 136 | 80 58,8% | 14 10,3% | 42 30,9% |
| Ràpid · negres | 135 | 74 54,8% | 13 9,6% | 48 35,6% |
