Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 165Victòries · 48Taules · 3Derrotes · 114Estàndard · 36Ràpid · 129Blanques · 87Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 165 | 48 29,1% | 3 1,8% | 114 69,1% |
| Total · blanques | 87 | 26 29,9% | 2 2,3% | 59 67,8% |
| Total · negres | 78 | 22 28,2% | 1 1,3% | 55 70,5% |
| Estàndard | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 6 30,0% | 0 0,0% | 14 70,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 2 12,5% | 1 6,3% | 13 81,3% |
| Ràpid | 129 | 40 31,0% | 2 1,6% | 87 67,4% |
| Ràpid · blanques | 67 | 20 29,9% | 2 3,0% | 45 67,2% |
| Ràpid · negres | 62 | 20 32,3% | 0 0,0% | 42 67,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 165Victòries · 48Taules · 3Derrotes · 114Estàndard · 36Ràpid · 129Blanques · 87Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 165 | 48 29,1% | 3 1,8% | 114 69,1% |
| Total · blanques | 87 | 26 29,9% | 2 2,3% | 59 67,8% |
| Total · negres | 78 | 22 28,2% | 1 1,3% | 55 70,5% |
| Estàndard | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 6 30,0% | 0 0,0% | 14 70,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 2 12,5% | 1 6,3% | 13 81,3% |
| Ràpid | 129 | 40 31,0% | 2 1,6% | 87 67,4% |
| Ràpid · blanques | 67 | 20 29,9% | 2 3,0% | 45 67,2% |
| Ràpid · negres | 62 | 20 32,3% | 0 0,0% | 42 67,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 156Victòries · 45Taules · 3Derrotes · 108Estàndard · 36Ràpid · 120Blanques · 83Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 156 | 45 28,9% | 3 1,9% | 108 69,2% |
| Total · blanques | 83 | 26 31,3% | 2 2,4% | 55 66,3% |
| Total · negres | 73 | 19 26,0% | 1 1,4% | 53 72,6% |
| Estàndard | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 6 30,0% | 0 0,0% | 14 70,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 2 12,5% | 1 6,3% | 13 81,3% |
| Ràpid | 120 | 37 30,8% | 2 1,7% | 81 67,5% |
| Ràpid · blanques | 63 | 20 31,8% | 2 3,2% | 41 65,1% |
| Ràpid · negres | 57 | 17 29,8% | 0 0,0% | 40 70,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 156Victòries · 45Taules · 3Derrotes · 108Estàndard · 36Ràpid · 120Blanques · 83Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 156 | 45 28,9% | 3 1,9% | 108 69,2% |
| Total · blanques | 83 | 26 31,3% | 2 2,4% | 55 66,3% |
| Total · negres | 73 | 19 26,0% | 1 1,4% | 53 72,6% |
| Estàndard | 36 | 8 22,2% | 1 2,8% | 27 75,0% |
| Estàndard · blanques | 20 | 6 30,0% | 0 0,0% | 14 70,0% |
| Estàndard · negres | 16 | 2 12,5% | 1 6,3% | 13 81,3% |
| Ràpid | 120 | 37 30,8% | 2 1,7% | 81 67,5% |
| Ràpid · blanques | 63 | 20 31,8% | 2 3,2% | 41 65,1% |
| Ràpid · negres | 57 | 17 29,8% | 0 0,0% | 40 70,2% |
