Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 605Victòries · 212Taules · 139Derrotes · 254Estàndard · 597Ràpid · 8Blanques · 314Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 605 | 212 35,0% | 139 23,0% | 254 42,0% |
| Total · blanques | 314 | 119 37,9% | 70 22,3% | 125 39,8% |
| Total · negres | 291 | 93 32,0% | 69 23,7% | 129 44,3% |
| Estàndard | 597 | 210 35,2% | 138 23,1% | 249 41,7% |
| Estàndard · blanques | 310 | 117 37,7% | 70 22,6% | 123 39,7% |
| Estàndard · negres | 287 | 93 32,4% | 68 23,7% | 126 43,9% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 605Victòries · 212Taules · 139Derrotes · 254Estàndard · 597Ràpid · 8Blanques · 314Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 605 | 212 35,0% | 139 23,0% | 254 42,0% |
| Total · blanques | 314 | 119 37,9% | 70 22,3% | 125 39,8% |
| Total · negres | 291 | 93 32,0% | 69 23,7% | 129 44,3% |
| Estàndard | 597 | 210 35,2% | 138 23,1% | 249 41,7% |
| Estàndard · blanques | 310 | 117 37,7% | 70 22,6% | 123 39,7% |
| Estàndard · negres | 287 | 93 32,4% | 68 23,7% | 126 43,9% |
| Ràpid | 8 | 2 25,0% | 1 12,5% | 5 62,5% |
| Ràpid · blanques | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 0 0,0% | 1 25,0% | 3 75,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 597Victòries · 210Taules · 138Derrotes · 249Estàndard · 597Ràpid · 0Blanques · 310Negres · 287
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 597 | 210 35,2% | 138 23,1% | 249 41,7% |
| Total · blanques | 310 | 117 37,7% | 70 22,6% | 123 39,7% |
| Total · negres | 287 | 93 32,4% | 68 23,7% | 126 43,9% |
| Estàndard | 597 | 210 35,2% | 138 23,1% | 249 41,7% |
| Estàndard · blanques | 310 | 117 37,7% | 70 22,6% | 123 39,7% |
| Estàndard · negres | 287 | 93 32,4% | 68 23,7% | 126 43,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 597Victòries · 210Taules · 138Derrotes · 249Estàndard · 597Ràpid · 0Blanques · 310Negres · 287
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 597 | 210 35,2% | 138 23,1% | 249 41,7% |
| Total · blanques | 310 | 117 37,7% | 70 22,6% | 123 39,7% |
| Total · negres | 287 | 93 32,4% | 68 23,7% | 126 43,9% |
| Estàndard | 597 | 210 35,2% | 138 23,1% | 249 41,7% |
| Estàndard · blanques | 310 | 117 37,7% | 70 22,6% | 123 39,7% |
| Estàndard · negres | 287 | 93 32,4% | 68 23,7% | 126 43,9% |
| Ràpid | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · blanques | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid · negres | 0 | 0 0,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
