Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 158Victòries · 55Taules · 25Derrotes · 78Estàndard · 49Ràpid · 109Blanques · 77Negres · 81
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 158 | 55 34,8% | 25 15,8% | 78 49,4% |
| Total · blanques | 77 | 30 39,0% | 12 15,6% | 35 45,5% |
| Total · negres | 81 | 25 30,9% | 13 16,1% | 43 53,1% |
| Estàndard | 49 | 14 28,6% | 11 22,5% | 24 49,0% |
| Estàndard · blanques | 23 | 8 34,8% | 3 13,0% | 12 52,2% |
| Estàndard · negres | 26 | 6 23,1% | 8 30,8% | 12 46,2% |
| Ràpid | 109 | 41 37,6% | 14 12,8% | 54 49,5% |
| Ràpid · blanques | 54 | 22 40,7% | 9 16,7% | 23 42,6% |
| Ràpid · negres | 55 | 19 34,6% | 5 9,1% | 31 56,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 149Victòries · 50Taules · 24Derrotes · 75Estàndard · 49Ràpid · 100Blanques · 72Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 50 33,6% | 24 16,1% | 75 50,3% |
| Total · blanques | 72 | 27 37,5% | 11 15,3% | 34 47,2% |
| Total · negres | 77 | 23 29,9% | 13 16,9% | 41 53,3% |
| Estàndard | 49 | 14 28,6% | 11 22,5% | 24 49,0% |
| Estàndard · blanques | 23 | 8 34,8% | 3 13,0% | 12 52,2% |
| Estàndard · negres | 26 | 6 23,1% | 8 30,8% | 12 46,2% |
| Ràpid | 100 | 36 36,0% | 13 13,0% | 51 51,0% |
| Ràpid · blanques | 49 | 19 38,8% | 8 16,3% | 22 44,9% |
| Ràpid · negres | 51 | 17 33,3% | 5 9,8% | 29 56,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 149Victòries · 50Taules · 24Derrotes · 75Estàndard · 49Ràpid · 100Blanques · 72Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 50 33,6% | 24 16,1% | 75 50,3% |
| Total · blanques | 72 | 27 37,5% | 11 15,3% | 34 47,2% |
| Total · negres | 77 | 23 29,9% | 13 16,9% | 41 53,3% |
| Estàndard | 49 | 14 28,6% | 11 22,5% | 24 49,0% |
| Estàndard · blanques | 23 | 8 34,8% | 3 13,0% | 12 52,2% |
| Estàndard · negres | 26 | 6 23,1% | 8 30,8% | 12 46,2% |
| Ràpid | 100 | 36 36,0% | 13 13,0% | 51 51,0% |
| Ràpid · blanques | 49 | 19 38,8% | 8 16,3% | 22 44,9% |
| Ràpid · negres | 51 | 17 33,3% | 5 9,8% | 29 56,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 149Victòries · 50Taules · 24Derrotes · 75Estàndard · 49Ràpid · 100Blanques · 72Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 149 | 50 33,6% | 24 16,1% | 75 50,3% |
| Total · blanques | 72 | 27 37,5% | 11 15,3% | 34 47,2% |
| Total · negres | 77 | 23 29,9% | 13 16,9% | 41 53,3% |
| Estàndard | 49 | 14 28,6% | 11 22,5% | 24 49,0% |
| Estàndard · blanques | 23 | 8 34,8% | 3 13,0% | 12 52,2% |
| Estàndard · negres | 26 | 6 23,1% | 8 30,8% | 12 46,2% |
| Ràpid | 100 | 36 36,0% | 13 13,0% | 51 51,0% |
| Ràpid · blanques | 49 | 19 38,8% | 8 16,3% | 22 44,9% |
| Ràpid · negres | 51 | 17 33,3% | 5 9,8% | 29 56,9% |
