Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+18 partides des de 2026-09-01
Partides · 1143Victòries · 601Taules · 373Derrotes · 169Estàndard · 845Ràpid · 298Blanques · 565Negres · 578
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1143 | 601 52,6% | 373 32,6% | 169 14,8% |
| Total · blanques | 565 | 312 55,2% | 185 32,7% | 68 12,0% |
| Total · negres | 578 | 289 50,0% | 188 32,5% | 101 17,5% |
| Estàndard | 845 | 408 48,3% | 317 37,5% | 120 14,2% |
| Estàndard · blanques | 414 | 213 51,5% | 157 37,9% | 44 10,6% |
| Estàndard · negres | 431 | 195 45,2% | 160 37,1% | 76 17,6% |
| Ràpid | 298 | 193 64,8% | 56 18,8% | 49 16,4% |
| Ràpid · blanques | 151 | 99 65,6% | 28 18,5% | 24 15,9% |
| Ràpid · negres | 147 | 94 64,0% | 28 19,1% | 25 17,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 1125Victòries · 589Taules · 371Derrotes · 165Estàndard · 845Ràpid · 280Blanques · 557Negres · 568
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1125 | 589 52,4% | 371 33,0% | 165 14,7% |
| Total · blanques | 557 | 305 54,8% | 184 33,0% | 68 12,2% |
| Total · negres | 568 | 284 50,0% | 187 32,9% | 97 17,1% |
| Estàndard | 845 | 408 48,3% | 317 37,5% | 120 14,2% |
| Estàndard · blanques | 414 | 213 51,5% | 157 37,9% | 44 10,6% |
| Estàndard · negres | 431 | 195 45,2% | 160 37,1% | 76 17,6% |
| Ràpid | 280 | 181 64,6% | 54 19,3% | 45 16,1% |
| Ràpid · blanques | 143 | 92 64,3% | 27 18,9% | 24 16,8% |
| Ràpid · negres | 137 | 89 65,0% | 27 19,7% | 21 15,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1125Victòries · 589Taules · 371Derrotes · 165Estàndard · 845Ràpid · 280Blanques · 557Negres · 568
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1125 | 589 52,4% | 371 33,0% | 165 14,7% |
| Total · blanques | 557 | 305 54,8% | 184 33,0% | 68 12,2% |
| Total · negres | 568 | 284 50,0% | 187 32,9% | 97 17,1% |
| Estàndard | 845 | 408 48,3% | 317 37,5% | 120 14,2% |
| Estàndard · blanques | 414 | 213 51,5% | 157 37,9% | 44 10,6% |
| Estàndard · negres | 431 | 195 45,2% | 160 37,1% | 76 17,6% |
| Ràpid | 280 | 181 64,6% | 54 19,3% | 45 16,1% |
| Ràpid · blanques | 143 | 92 64,3% | 27 18,9% | 24 16,8% |
| Ràpid · negres | 137 | 89 65,0% | 27 19,7% | 21 15,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1125Victòries · 589Taules · 371Derrotes · 165Estàndard · 845Ràpid · 280Blanques · 557Negres · 568
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1125 | 589 52,4% | 371 33,0% | 165 14,7% |
| Total · blanques | 557 | 305 54,8% | 184 33,0% | 68 12,2% |
| Total · negres | 568 | 284 50,0% | 187 32,9% | 97 17,1% |
| Estàndard | 845 | 408 48,3% | 317 37,5% | 120 14,2% |
| Estàndard · blanques | 414 | 213 51,5% | 157 37,9% | 44 10,6% |
| Estàndard · negres | 431 | 195 45,2% | 160 37,1% | 76 17,6% |
| Ràpid | 280 | 181 64,6% | 54 19,3% | 45 16,1% |
| Ràpid · blanques | 143 | 92 64,3% | 27 18,9% | 24 16,8% |
| Ràpid · negres | 137 | 89 65,0% | 27 19,7% | 21 15,3% |
