Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+17 partides des de 2026-09-01
Partides · 59Victòries · 27Taules · 14Derrotes · 18Estàndard · 34Ràpid · 25Blanques · 28Negres · 31
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 59 | 27 45,8% | 14 23,7% | 18 30,5% |
| Total · blanques | 28 | 18 64,3% | 5 17,9% | 5 17,9% |
| Total · negres | 31 | 9 29,0% | 9 29,0% | 13 41,9% |
| Estàndard | 34 | 14 41,2% | 10 29,4% | 10 29,4% |
| Estàndard · blanques | 15 | 8 53,3% | 5 33,3% | 2 13,3% |
| Estàndard · negres | 19 | 6 31,6% | 5 26,3% | 8 42,1% |
| Ràpid | 25 | 13 52,0% | 4 16,0% | 8 32,0% |
| Ràpid · blanques | 13 | 10 76,9% | 0 0,0% | 3 23,1% |
| Ràpid · negres | 12 | 3 25,0% | 4 33,3% | 5 41,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 42Victòries · 20Taules · 11Derrotes · 11Estàndard · 26Ràpid · 16Blanques · 19Negres · 23
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 42 | 20 47,6% | 11 26,2% | 11 26,2% |
| Total · blanques | 19 | 12 63,2% | 3 15,8% | 4 21,1% |
| Total · negres | 23 | 8 34,8% | 8 34,8% | 7 30,4% |
| Estàndard | 26 | 12 46,2% | 8 30,8% | 6 23,1% |
| Estàndard · blanques | 11 | 7 63,6% | 3 27,3% | 1 9,1% |
| Estàndard · negres | 15 | 5 33,3% | 5 33,3% | 5 33,3% |
| Ràpid | 16 | 8 50,0% | 3 18,8% | 5 31,3% |
| Ràpid · blanques | 8 | 5 62,5% | 0 0,0% | 3 37,5% |
| Ràpid · negres | 8 | 3 37,5% | 3 37,5% | 2 25,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 34Victòries · 16Taules · 10Derrotes · 8Estàndard · 26Ràpid · 8Blanques · 15Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 16 47,1% | 10 29,4% | 8 23,5% |
| Total · blanques | 15 | 10 66,7% | 3 20,0% | 2 13,3% |
| Total · negres | 19 | 6 31,6% | 7 36,8% | 6 31,6% |
| Estàndard | 26 | 12 46,2% | 8 30,8% | 6 23,1% |
| Estàndard · blanques | 11 | 7 63,6% | 3 27,3% | 1 9,1% |
| Estàndard · negres | 15 | 5 33,3% | 5 33,3% | 5 33,3% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 2 25,0% | 2 25,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 34Victòries · 16Taules · 10Derrotes · 8Estàndard · 26Ràpid · 8Blanques · 15Negres · 19
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 34 | 16 47,1% | 10 29,4% | 8 23,5% |
| Total · blanques | 15 | 10 66,7% | 3 20,0% | 2 13,3% |
| Total · negres | 19 | 6 31,6% | 7 36,8% | 6 31,6% |
| Estàndard | 26 | 12 46,2% | 8 30,8% | 6 23,1% |
| Estàndard · blanques | 11 | 7 63,6% | 3 27,3% | 1 9,1% |
| Estàndard · negres | 15 | 5 33,3% | 5 33,3% | 5 33,3% |
| Ràpid | 8 | 4 50,0% | 2 25,0% | 2 25,0% |
| Ràpid · blanques | 4 | 3 75,0% | 0 0,0% | 1 25,0% |
| Ràpid · negres | 4 | 1 25,0% | 2 50,0% | 1 25,0% |
