Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 248Victòries · 100Taules · 56Derrotes · 92Estàndard · 221Ràpid · 27Blanques · 116Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 248 | 100 40,3% | 56 22,6% | 92 37,1% |
| Total · blanques | 116 | 53 45,7% | 24 20,7% | 39 33,6% |
| Total · negres | 132 | 47 35,6% | 32 24,2% | 53 40,2% |
| Estàndard | 221 | 86 38,9% | 54 24,4% | 81 36,7% |
| Estàndard · blanques | 103 | 45 43,7% | 23 22,3% | 35 34,0% |
| Estàndard · negres | 118 | 41 34,8% | 31 26,3% | 46 39,0% |
| Ràpid | 27 | 14 51,9% | 2 7,4% | 11 40,7% |
| Ràpid · blanques | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 248Victòries · 100Taules · 56Derrotes · 92Estàndard · 221Ràpid · 27Blanques · 116Negres · 132
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 248 | 100 40,3% | 56 22,6% | 92 37,1% |
| Total · blanques | 116 | 53 45,7% | 24 20,7% | 39 33,6% |
| Total · negres | 132 | 47 35,6% | 32 24,2% | 53 40,2% |
| Estàndard | 221 | 86 38,9% | 54 24,4% | 81 36,7% |
| Estàndard · blanques | 103 | 45 43,7% | 23 22,3% | 35 34,0% |
| Estàndard · negres | 118 | 41 34,8% | 31 26,3% | 46 39,0% |
| Ràpid | 27 | 14 51,9% | 2 7,4% | 11 40,7% |
| Ràpid · blanques | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 239Victòries · 98Taules · 51Derrotes · 90Estàndard · 212Ràpid · 27Blanques · 111Negres · 128
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 239 | 98 41,0% | 51 21,3% | 90 37,7% |
| Total · blanques | 111 | 51 46,0% | 21 18,9% | 39 35,1% |
| Total · negres | 128 | 47 36,7% | 30 23,4% | 51 39,8% |
| Estàndard | 212 | 84 39,6% | 49 23,1% | 79 37,3% |
| Estàndard · blanques | 98 | 43 43,9% | 20 20,4% | 35 35,7% |
| Estàndard · negres | 114 | 41 36,0% | 29 25,4% | 44 38,6% |
| Ràpid | 27 | 14 51,9% | 2 7,4% | 11 40,7% |
| Ràpid · blanques | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 239Victòries · 98Taules · 51Derrotes · 90Estàndard · 212Ràpid · 27Blanques · 111Negres · 128
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 239 | 98 41,0% | 51 21,3% | 90 37,7% |
| Total · blanques | 111 | 51 46,0% | 21 18,9% | 39 35,1% |
| Total · negres | 128 | 47 36,7% | 30 23,4% | 51 39,8% |
| Estàndard | 212 | 84 39,6% | 49 23,1% | 79 37,3% |
| Estàndard · blanques | 98 | 43 43,9% | 20 20,4% | 35 35,7% |
| Estàndard · negres | 114 | 41 36,0% | 29 25,4% | 44 38,6% |
| Ràpid | 27 | 14 51,9% | 2 7,4% | 11 40,7% |
| Ràpid · blanques | 13 | 8 61,5% | 1 7,7% | 4 30,8% |
| Ràpid · negres | 14 | 6 42,9% | 1 7,1% | 7 50,0% |
