Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 790Victòries · 392Taules · 100Derrotes · 298Estàndard · 282Ràpid · 508Blanques · 402Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 790 | 392 49,6% | 100 12,7% | 298 37,7% |
| Total · blanques | 402 | 221 55,0% | 53 13,2% | 128 31,8% |
| Total · negres | 388 | 171 44,1% | 47 12,1% | 170 43,8% |
| Estàndard | 282 | 138 48,9% | 62 22,0% | 82 29,1% |
| Estàndard · blanques | 147 | 81 55,1% | 34 23,1% | 32 21,8% |
| Estàndard · negres | 135 | 57 42,2% | 28 20,7% | 50 37,0% |
| Ràpid | 508 | 254 50,0% | 38 7,5% | 216 42,5% |
| Ràpid · blanques | 255 | 140 54,9% | 19 7,5% | 96 37,7% |
| Ràpid · negres | 253 | 114 45,1% | 19 7,5% | 120 47,4% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 781Victòries · 389Taules · 99Derrotes · 293Estàndard · 282Ràpid · 499Blanques · 398Negres · 383
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 781 | 389 49,8% | 99 12,7% | 293 37,5% |
| Total · blanques | 398 | 219 55,0% | 53 13,3% | 126 31,7% |
| Total · negres | 383 | 170 44,4% | 46 12,0% | 167 43,6% |
| Estàndard | 282 | 138 48,9% | 62 22,0% | 82 29,1% |
| Estàndard · blanques | 147 | 81 55,1% | 34 23,1% | 32 21,8% |
| Estàndard · negres | 135 | 57 42,2% | 28 20,7% | 50 37,0% |
| Ràpid | 499 | 251 50,3% | 37 7,4% | 211 42,3% |
| Ràpid · blanques | 251 | 138 55,0% | 19 7,6% | 94 37,5% |
| Ràpid · negres | 248 | 113 45,6% | 18 7,3% | 117 47,2% |
Captura 2026-08-01
+17 partides des de 2026-07-01
Partides · 773Victòries · 384Taules · 98Derrotes · 291Estàndard · 282Ràpid · 491Blanques · 394Negres · 379
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 773 | 384 49,7% | 98 12,7% | 291 37,7% |
| Total · blanques | 394 | 215 54,6% | 53 13,5% | 126 32,0% |
| Total · negres | 379 | 169 44,6% | 45 11,9% | 165 43,5% |
| Estàndard | 282 | 138 48,9% | 62 22,0% | 82 29,1% |
| Estàndard · blanques | 147 | 81 55,1% | 34 23,1% | 32 21,8% |
| Estàndard · negres | 135 | 57 42,2% | 28 20,7% | 50 37,0% |
| Ràpid | 491 | 246 50,1% | 36 7,3% | 209 42,6% |
| Ràpid · blanques | 247 | 134 54,3% | 19 7,7% | 94 38,1% |
| Ràpid · negres | 244 | 112 45,9% | 17 7,0% | 115 47,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 756Victòries · 374Taules · 98Derrotes · 284Estàndard · 282Ràpid · 474Blanques · 386Negres · 370
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 756 | 374 49,5% | 98 13,0% | 284 37,6% |
| Total · blanques | 386 | 212 54,9% | 53 13,7% | 121 31,4% |
| Total · negres | 370 | 162 43,8% | 45 12,2% | 163 44,1% |
| Estàndard | 282 | 138 48,9% | 62 22,0% | 82 29,1% |
| Estàndard · blanques | 147 | 81 55,1% | 34 23,1% | 32 21,8% |
| Estàndard · negres | 135 | 57 42,2% | 28 20,7% | 50 37,0% |
| Ràpid | 474 | 236 49,8% | 36 7,6% | 202 42,6% |
| Ràpid · blanques | 239 | 131 54,8% | 19 8,0% | 89 37,2% |
| Ràpid · negres | 235 | 105 44,7% | 17 7,2% | 113 48,1% |
