Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 138Victòries · 41Taules · 14Derrotes · 83Estàndard · 128Ràpid · 10Blanques · 60Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 138 | 41 29,7% | 14 10,1% | 83 60,1% |
| Total · blanques | 60 | 25 41,7% | 7 11,7% | 28 46,7% |
| Total · negres | 78 | 16 20,5% | 7 9,0% | 55 70,5% |
| Estàndard | 128 | 37 28,9% | 14 10,9% | 77 60,2% |
| Estàndard · blanques | 55 | 22 40,0% | 7 12,7% | 26 47,3% |
| Estàndard · negres | 73 | 15 20,6% | 7 9,6% | 51 69,9% |
| Ràpid | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-09-01
+7 partides des de 2026-08-01
Partides · 138Victòries · 41Taules · 14Derrotes · 83Estàndard · 128Ràpid · 10Blanques · 60Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 138 | 41 29,7% | 14 10,1% | 83 60,1% |
| Total · blanques | 60 | 25 41,7% | 7 11,7% | 28 46,7% |
| Total · negres | 78 | 16 20,5% | 7 9,0% | 55 70,5% |
| Estàndard | 128 | 37 28,9% | 14 10,9% | 77 60,2% |
| Estàndard · blanques | 55 | 22 40,0% | 7 12,7% | 26 47,3% |
| Estàndard · negres | 73 | 15 20,6% | 7 9,6% | 51 69,9% |
| Ràpid | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 131Victòries · 38Taules · 14Derrotes · 79Estàndard · 121Ràpid · 10Blanques · 56Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 38 29,0% | 14 10,7% | 79 60,3% |
| Total · blanques | 56 | 24 42,9% | 7 12,5% | 25 44,6% |
| Total · negres | 75 | 14 18,7% | 7 9,3% | 54 72,0% |
| Estàndard | 121 | 34 28,1% | 14 11,6% | 73 60,3% |
| Estàndard · blanques | 51 | 21 41,2% | 7 13,7% | 23 45,1% |
| Estàndard · negres | 70 | 13 18,6% | 7 10,0% | 50 71,4% |
| Ràpid | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 131Victòries · 38Taules · 14Derrotes · 79Estàndard · 121Ràpid · 10Blanques · 56Negres · 75
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 131 | 38 29,0% | 14 10,7% | 79 60,3% |
| Total · blanques | 56 | 24 42,9% | 7 12,5% | 25 44,6% |
| Total · negres | 75 | 14 18,7% | 7 9,3% | 54 72,0% |
| Estàndard | 121 | 34 28,1% | 14 11,6% | 73 60,3% |
| Estàndard · blanques | 51 | 21 41,2% | 7 13,7% | 23 45,1% |
| Estàndard · negres | 70 | 13 18,6% | 7 10,0% | 50 71,4% |
| Ràpid | 10 | 4 40,0% | 0 0,0% | 6 60,0% |
| Ràpid · blanques | 5 | 3 60,0% | 0 0,0% | 2 40,0% |
| Ràpid · negres | 5 | 1 20,0% | 0 0,0% | 4 80,0% |
