Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 614Victòries · 300Taules · 119Derrotes · 195Estàndard · 280Ràpid · 334Blanques · 305Negres · 309
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 614 | 300 48,9% | 119 19,4% | 195 31,8% |
| Total · blanques | 305 | 149 48,9% | 56 18,4% | 100 32,8% |
| Total · negres | 309 | 151 48,9% | 63 20,4% | 95 30,7% |
| Estàndard | 280 | 107 38,2% | 93 33,2% | 80 28,6% |
| Estàndard · blanques | 140 | 59 42,1% | 43 30,7% | 38 27,1% |
| Estàndard · negres | 140 | 48 34,3% | 50 35,7% | 42 30,0% |
| Ràpid | 334 | 193 57,8% | 26 7,8% | 115 34,4% |
| Ràpid · blanques | 165 | 90 54,6% | 13 7,9% | 62 37,6% |
| Ràpid · negres | 169 | 103 61,0% | 13 7,7% | 53 31,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 605Victòries · 295Taules · 117Derrotes · 193Estàndard · 280Ràpid · 325Blanques · 300Negres · 305
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 605 | 295 48,8% | 117 19,3% | 193 31,9% |
| Total · blanques | 300 | 146 48,7% | 55 18,3% | 99 33,0% |
| Total · negres | 305 | 149 48,9% | 62 20,3% | 94 30,8% |
| Estàndard | 280 | 107 38,2% | 93 33,2% | 80 28,6% |
| Estàndard · blanques | 140 | 59 42,1% | 43 30,7% | 38 27,1% |
| Estàndard · negres | 140 | 48 34,3% | 50 35,7% | 42 30,0% |
| Ràpid | 325 | 188 57,9% | 24 7,4% | 113 34,8% |
| Ràpid · blanques | 160 | 87 54,4% | 12 7,5% | 61 38,1% |
| Ràpid · negres | 165 | 101 61,2% | 12 7,3% | 52 31,5% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 605Victòries · 295Taules · 117Derrotes · 193Estàndard · 280Ràpid · 325Blanques · 300Negres · 305
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 605 | 295 48,8% | 117 19,3% | 193 31,9% |
| Total · blanques | 300 | 146 48,7% | 55 18,3% | 99 33,0% |
| Total · negres | 305 | 149 48,9% | 62 20,3% | 94 30,8% |
| Estàndard | 280 | 107 38,2% | 93 33,2% | 80 28,6% |
| Estàndard · blanques | 140 | 59 42,1% | 43 30,7% | 38 27,1% |
| Estàndard · negres | 140 | 48 34,3% | 50 35,7% | 42 30,0% |
| Ràpid | 325 | 188 57,9% | 24 7,4% | 113 34,8% |
| Ràpid · blanques | 160 | 87 54,4% | 12 7,5% | 61 38,1% |
| Ràpid · negres | 165 | 101 61,2% | 12 7,3% | 52 31,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 605Victòries · 295Taules · 117Derrotes · 193Estàndard · 280Ràpid · 325Blanques · 300Negres · 305
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 605 | 295 48,8% | 117 19,3% | 193 31,9% |
| Total · blanques | 300 | 146 48,7% | 55 18,3% | 99 33,0% |
| Total · negres | 305 | 149 48,9% | 62 20,3% | 94 30,8% |
| Estàndard | 280 | 107 38,2% | 93 33,2% | 80 28,6% |
| Estàndard · blanques | 140 | 59 42,1% | 43 30,7% | 38 27,1% |
| Estàndard · negres | 140 | 48 34,3% | 50 35,7% | 42 30,0% |
| Ràpid | 325 | 188 57,9% | 24 7,4% | 113 34,8% |
| Ràpid · blanques | 160 | 87 54,4% | 12 7,5% | 61 38,1% |
| Ràpid · negres | 165 | 101 61,2% | 12 7,3% | 52 31,5% |
