Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 163Victòries · 65Taules · 15Derrotes · 83Estàndard · 94Ràpid · 69Blanques · 85Negres · 78
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 163 | 65 39,9% | 15 9,2% | 83 50,9% |
| Total · blanques | 85 | 40 47,1% | 5 5,9% | 40 47,1% |
| Total · negres | 78 | 25 32,1% | 10 12,8% | 43 55,1% |
| Estàndard | 94 | 35 37,2% | 12 12,8% | 47 50,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 21 42,0% | 3 6,0% | 26 52,0% |
| Estàndard · negres | 44 | 14 31,8% | 9 20,5% | 21 47,7% |
| Ràpid | 69 | 30 43,5% | 3 4,4% | 36 52,2% |
| Ràpid · blanques | 35 | 19 54,3% | 2 5,7% | 14 40,0% |
| Ràpid · negres | 34 | 11 32,4% | 1 2,9% | 22 64,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 154Victòries · 63Taules · 13Derrotes · 78Estàndard · 94Ràpid · 60Blanques · 80Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 154 | 63 40,9% | 13 8,4% | 78 50,7% |
| Total · blanques | 80 | 39 48,8% | 3 3,8% | 38 47,5% |
| Total · negres | 74 | 24 32,4% | 10 13,5% | 40 54,1% |
| Estàndard | 94 | 35 37,2% | 12 12,8% | 47 50,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 21 42,0% | 3 6,0% | 26 52,0% |
| Estàndard · negres | 44 | 14 31,8% | 9 20,5% | 21 47,7% |
| Ràpid | 60 | 28 46,7% | 1 1,7% | 31 51,7% |
| Ràpid · blanques | 30 | 18 60,0% | 0 0,0% | 12 40,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 10 33,3% | 1 3,3% | 19 63,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 154Victòries · 63Taules · 13Derrotes · 78Estàndard · 94Ràpid · 60Blanques · 80Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 154 | 63 40,9% | 13 8,4% | 78 50,7% |
| Total · blanques | 80 | 39 48,8% | 3 3,8% | 38 47,5% |
| Total · negres | 74 | 24 32,4% | 10 13,5% | 40 54,1% |
| Estàndard | 94 | 35 37,2% | 12 12,8% | 47 50,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 21 42,0% | 3 6,0% | 26 52,0% |
| Estàndard · negres | 44 | 14 31,8% | 9 20,5% | 21 47,7% |
| Ràpid | 60 | 28 46,7% | 1 1,7% | 31 51,7% |
| Ràpid · blanques | 30 | 18 60,0% | 0 0,0% | 12 40,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 10 33,3% | 1 3,3% | 19 63,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 154Victòries · 63Taules · 13Derrotes · 78Estàndard · 94Ràpid · 60Blanques · 80Negres · 74
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 154 | 63 40,9% | 13 8,4% | 78 50,7% |
| Total · blanques | 80 | 39 48,8% | 3 3,8% | 38 47,5% |
| Total · negres | 74 | 24 32,4% | 10 13,5% | 40 54,1% |
| Estàndard | 94 | 35 37,2% | 12 12,8% | 47 50,0% |
| Estàndard · blanques | 50 | 21 42,0% | 3 6,0% | 26 52,0% |
| Estàndard · negres | 44 | 14 31,8% | 9 20,5% | 21 47,7% |
| Ràpid | 60 | 28 46,7% | 1 1,7% | 31 51,7% |
| Ràpid · blanques | 30 | 18 60,0% | 0 0,0% | 12 40,0% |
| Ràpid · negres | 30 | 10 33,3% | 1 3,3% | 19 63,3% |
