Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-11-01
+0 partides des de 2026-10-01
Partides · 390Victòries · 191Taules · 66Derrotes · 133Estàndard · 248Ràpid · 142Blanques · 198Negres · 192
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 390 | 191 49,0% | 66 16,9% | 133 34,1% |
| Total · blanques | 198 | 100 50,5% | 32 16,2% | 66 33,3% |
| Total · negres | 192 | 91 47,4% | 34 17,7% | 67 34,9% |
| Estàndard | 248 | 126 50,8% | 53 21,4% | 69 27,8% |
| Estàndard · blanques | 126 | 67 53,2% | 25 19,8% | 34 27,0% |
| Estàndard · negres | 122 | 59 48,4% | 28 23,0% | 35 28,7% |
| Ràpid | 142 | 65 45,8% | 13 9,2% | 64 45,1% |
| Ràpid · blanques | 72 | 33 45,8% | 7 9,7% | 32 44,4% |
| Ràpid · negres | 70 | 32 45,7% | 6 8,6% | 32 45,7% |
Captura 2026-10-01
+8 partides des de 2026-09-01
Partides · 390Victòries · 191Taules · 66Derrotes · 133Estàndard · 248Ràpid · 142Blanques · 198Negres · 192
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 390 | 191 49,0% | 66 16,9% | 133 34,1% |
| Total · blanques | 198 | 100 50,5% | 32 16,2% | 66 33,3% |
| Total · negres | 192 | 91 47,4% | 34 17,7% | 67 34,9% |
| Estàndard | 248 | 126 50,8% | 53 21,4% | 69 27,8% |
| Estàndard · blanques | 126 | 67 53,2% | 25 19,8% | 34 27,0% |
| Estàndard · negres | 122 | 59 48,4% | 28 23,0% | 35 28,7% |
| Ràpid | 142 | 65 45,8% | 13 9,2% | 64 45,1% |
| Ràpid · blanques | 72 | 33 45,8% | 7 9,7% | 32 44,4% |
| Ràpid · negres | 70 | 32 45,7% | 6 8,6% | 32 45,7% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 382Victòries · 187Taules · 65Derrotes · 130Estàndard · 248Ràpid · 134Blanques · 194Negres · 188
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 382 | 187 49,0% | 65 17,0% | 130 34,0% |
| Total · blanques | 194 | 98 50,5% | 31 16,0% | 65 33,5% |
| Total · negres | 188 | 89 47,3% | 34 18,1% | 65 34,6% |
| Estàndard | 248 | 126 50,8% | 53 21,4% | 69 27,8% |
| Estàndard · blanques | 126 | 67 53,2% | 25 19,8% | 34 27,0% |
| Estàndard · negres | 122 | 59 48,4% | 28 23,0% | 35 28,7% |
| Ràpid | 134 | 61 45,5% | 12 9,0% | 61 45,5% |
| Ràpid · blanques | 68 | 31 45,6% | 6 8,8% | 31 45,6% |
| Ràpid · negres | 66 | 30 45,5% | 6 9,1% | 30 45,5% |
Captura 2026-08-01
+7 partides des de 2026-07-01
Partides · 382Victòries · 187Taules · 65Derrotes · 130Estàndard · 248Ràpid · 134Blanques · 194Negres · 188
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 382 | 187 49,0% | 65 17,0% | 130 34,0% |
| Total · blanques | 194 | 98 50,5% | 31 16,0% | 65 33,5% |
| Total · negres | 188 | 89 47,3% | 34 18,1% | 65 34,6% |
| Estàndard | 248 | 126 50,8% | 53 21,4% | 69 27,8% |
| Estàndard · blanques | 126 | 67 53,2% | 25 19,8% | 34 27,0% |
| Estàndard · negres | 122 | 59 48,4% | 28 23,0% | 35 28,7% |
| Ràpid | 134 | 61 45,5% | 12 9,0% | 61 45,5% |
| Ràpid · blanques | 68 | 31 45,6% | 6 8,8% | 31 45,6% |
| Ràpid · negres | 66 | 30 45,5% | 6 9,1% | 30 45,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 375Victòries · 185Taules · 63Derrotes · 127Estàndard · 241Ràpid · 134Blanques · 190Negres · 185
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 375 | 185 49,3% | 63 16,8% | 127 33,9% |
| Total · blanques | 190 | 97 51,1% | 30 15,8% | 63 33,2% |
| Total · negres | 185 | 88 47,6% | 33 17,8% | 64 34,6% |
| Estàndard | 241 | 124 51,5% | 51 21,2% | 66 27,4% |
| Estàndard · blanques | 122 | 66 54,1% | 24 19,7% | 32 26,2% |
| Estàndard · negres | 119 | 58 48,7% | 27 22,7% | 34 28,6% |
| Ràpid | 134 | 61 45,5% | 12 9,0% | 61 45,5% |
| Ràpid · blanques | 68 | 31 45,6% | 6 8,8% | 31 45,6% |
| Ràpid · negres | 66 | 30 45,5% | 6 9,1% | 30 45,5% |
