Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 35Victòries · 19Taules · 2Derrotes · 14Estàndard · 4Ràpid · 31Blanques · 18Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 35 | 19 54,3% | 2 5,7% | 14 40,0% |
| Total · blanques | 18 | 10 55,6% | 2 11,1% | 6 33,3% |
| Total · negres | 17 | 9 52,9% | 0 0,0% | 8 47,1% |
| Estàndard | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 31 | 17 54,8% | 2 6,5% | 12 38,7% |
| Ràpid · blanques | 15 | 9 60,0% | 2 13,3% | 4 26,7% |
| Ràpid · negres | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 35Victòries · 19Taules · 2Derrotes · 14Estàndard · 4Ràpid · 31Blanques · 18Negres · 17
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 35 | 19 54,3% | 2 5,7% | 14 40,0% |
| Total · blanques | 18 | 10 55,6% | 2 11,1% | 6 33,3% |
| Total · negres | 17 | 9 52,9% | 0 0,0% | 8 47,1% |
| Estàndard | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 31 | 17 54,8% | 2 6,5% | 12 38,7% |
| Ràpid · blanques | 15 | 9 60,0% | 2 13,3% | 4 26,7% |
| Ràpid · negres | 16 | 8 50,0% | 0 0,0% | 8 50,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 27Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 4Ràpid · 23Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 14 51,9% | 1 3,7% | 12 44,4% |
| Total · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 0 0,0% | 7 53,9% |
| Estàndard | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 23 | 12 52,2% | 1 4,4% | 10 43,5% |
| Ràpid · blanques | 11 | 7 63,6% | 1 9,1% | 3 27,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 27Victòries · 14Taules · 1Derrotes · 12Estàndard · 4Ràpid · 23Blanques · 14Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 27 | 14 51,9% | 1 3,7% | 12 44,4% |
| Total · blanques | 14 | 8 57,1% | 1 7,1% | 5 35,7% |
| Total · negres | 13 | 6 46,2% | 0 0,0% | 7 53,9% |
| Estàndard | 4 | 2 50,0% | 0 0,0% | 2 50,0% |
| Estàndard · blanques | 3 | 1 33,3% | 0 0,0% | 2 66,7% |
| Estàndard · negres | 1 | 1 100,0% | 0 0,0% | 0 0,0% |
| Ràpid | 23 | 12 52,2% | 1 4,4% | 10 43,5% |
| Ràpid · blanques | 11 | 7 63,6% | 1 9,1% | 3 27,3% |
| Ràpid · negres | 12 | 5 41,7% | 0 0,0% | 7 58,3% |
