Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+19 partides des de 2026-09-01
Partides · 685Victòries · 276Taules · 81Derrotes · 328Estàndard · 636Ràpid · 49Blanques · 339Negres · 346
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 685 | 276 40,3% | 81 11,8% | 328 47,9% |
| Total · blanques | 339 | 154 45,4% | 42 12,4% | 143 42,2% |
| Total · negres | 346 | 122 35,3% | 39 11,3% | 185 53,5% |
| Estàndard | 636 | 258 40,6% | 77 12,1% | 301 47,3% |
| Estàndard · blanques | 314 | 147 46,8% | 39 12,4% | 128 40,8% |
| Estàndard · negres | 322 | 111 34,5% | 38 11,8% | 173 53,7% |
| Ràpid | 49 | 18 36,7% | 4 8,2% | 27 55,1% |
| Ràpid · blanques | 25 | 7 28,0% | 3 12,0% | 15 60,0% |
| Ràpid · negres | 24 | 11 45,8% | 1 4,2% | 12 50,0% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 666Victòries · 269Taules · 80Derrotes · 317Estàndard · 626Ràpid · 40Blanques · 331Negres · 335
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 666 | 269 40,4% | 80 12,0% | 317 47,6% |
| Total · blanques | 331 | 151 45,6% | 41 12,4% | 139 42,0% |
| Total · negres | 335 | 118 35,2% | 39 11,6% | 178 53,1% |
| Estàndard | 626 | 256 40,9% | 76 12,1% | 294 47,0% |
| Estàndard · blanques | 310 | 145 46,8% | 38 12,3% | 127 41,0% |
| Estàndard · negres | 316 | 111 35,1% | 38 12,0% | 167 52,9% |
| Ràpid | 40 | 13 32,5% | 4 10,0% | 23 57,5% |
| Ràpid · blanques | 21 | 6 28,6% | 3 14,3% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 658Victòries · 267Taules · 80Derrotes · 311Estàndard · 618Ràpid · 40Blanques · 327Negres · 331
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 658 | 267 40,6% | 80 12,2% | 311 47,3% |
| Total · blanques | 327 | 149 45,6% | 41 12,5% | 137 41,9% |
| Total · negres | 331 | 118 35,7% | 39 11,8% | 174 52,6% |
| Estàndard | 618 | 254 41,1% | 76 12,3% | 288 46,6% |
| Estàndard · blanques | 306 | 143 46,7% | 38 12,4% | 125 40,9% |
| Estàndard · negres | 312 | 111 35,6% | 38 12,2% | 163 52,2% |
| Ràpid | 40 | 13 32,5% | 4 10,0% | 23 57,5% |
| Ràpid · blanques | 21 | 6 28,6% | 3 14,3% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 649Victòries · 263Taules · 79Derrotes · 307Estàndard · 609Ràpid · 40Blanques · 322Negres · 327
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 649 | 263 40,5% | 79 12,2% | 307 47,3% |
| Total · blanques | 322 | 147 45,7% | 40 12,4% | 135 41,9% |
| Total · negres | 327 | 116 35,5% | 39 11,9% | 172 52,6% |
| Estàndard | 609 | 250 41,1% | 75 12,3% | 284 46,6% |
| Estàndard · blanques | 301 | 141 46,8% | 37 12,3% | 123 40,9% |
| Estàndard · negres | 308 | 109 35,4% | 38 12,3% | 161 52,3% |
| Ràpid | 40 | 13 32,5% | 4 10,0% | 23 57,5% |
| Ràpid · blanques | 21 | 6 28,6% | 3 14,3% | 12 57,1% |
| Ràpid · negres | 19 | 7 36,8% | 1 5,3% | 11 57,9% |
