Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 251Victòries · 104Taules · 49Derrotes · 98Estàndard · 205Ràpid · 46Blanques · 122Negres · 129
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 251 | 104 41,4% | 49 19,5% | 98 39,0% |
| Total · blanques | 122 | 51 41,8% | 26 21,3% | 45 36,9% |
| Total · negres | 129 | 53 41,1% | 23 17,8% | 53 41,1% |
| Estàndard | 205 | 77 37,6% | 46 22,4% | 82 40,0% |
| Estàndard · blanques | 100 | 39 39,0% | 25 25,0% | 36 36,0% |
| Estàndard · negres | 105 | 38 36,2% | 21 20,0% | 46 43,8% |
| Ràpid | 46 | 27 58,7% | 3 6,5% | 16 34,8% |
| Ràpid · blanques | 22 | 12 54,6% | 1 4,6% | 9 40,9% |
| Ràpid · negres | 24 | 15 62,5% | 2 8,3% | 7 29,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 242Victòries · 99Taules · 49Derrotes · 94Estàndard · 205Ràpid · 37Blanques · 117Negres · 125
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 99 40,9% | 49 20,3% | 94 38,8% |
| Total · blanques | 117 | 50 42,7% | 26 22,2% | 41 35,0% |
| Total · negres | 125 | 49 39,2% | 23 18,4% | 53 42,4% |
| Estàndard | 205 | 77 37,6% | 46 22,4% | 82 40,0% |
| Estàndard · blanques | 100 | 39 39,0% | 25 25,0% | 36 36,0% |
| Estàndard · negres | 105 | 38 36,2% | 21 20,0% | 46 43,8% |
| Ràpid | 37 | 22 59,5% | 3 8,1% | 12 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 11 64,7% | 1 5,9% | 5 29,4% |
| Ràpid · negres | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 242Victòries · 99Taules · 49Derrotes · 94Estàndard · 205Ràpid · 37Blanques · 117Negres · 125
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 99 40,9% | 49 20,3% | 94 38,8% |
| Total · blanques | 117 | 50 42,7% | 26 22,2% | 41 35,0% |
| Total · negres | 125 | 49 39,2% | 23 18,4% | 53 42,4% |
| Estàndard | 205 | 77 37,6% | 46 22,4% | 82 40,0% |
| Estàndard · blanques | 100 | 39 39,0% | 25 25,0% | 36 36,0% |
| Estàndard · negres | 105 | 38 36,2% | 21 20,0% | 46 43,8% |
| Ràpid | 37 | 22 59,5% | 3 8,1% | 12 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 11 64,7% | 1 5,9% | 5 29,4% |
| Ràpid · negres | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 242Victòries · 99Taules · 49Derrotes · 94Estàndard · 205Ràpid · 37Blanques · 117Negres · 125
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 242 | 99 40,9% | 49 20,3% | 94 38,8% |
| Total · blanques | 117 | 50 42,7% | 26 22,2% | 41 35,0% |
| Total · negres | 125 | 49 39,2% | 23 18,4% | 53 42,4% |
| Estàndard | 205 | 77 37,6% | 46 22,4% | 82 40,0% |
| Estàndard · blanques | 100 | 39 39,0% | 25 25,0% | 36 36,0% |
| Estàndard · negres | 105 | 38 36,2% | 21 20,0% | 46 43,8% |
| Ràpid | 37 | 22 59,5% | 3 8,1% | 12 32,4% |
| Ràpid · blanques | 17 | 11 64,7% | 1 5,9% | 5 29,4% |
| Ràpid · negres | 20 | 11 55,0% | 2 10,0% | 7 35,0% |
