Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 608Victòries · 329Taules · 105Derrotes · 174Estàndard · 549Ràpid · 59Blanques · 314Negres · 294
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 608 | 329 54,1% | 105 17,3% | 174 28,6% |
| Total · blanques | 314 | 169 53,8% | 51 16,2% | 94 29,9% |
| Total · negres | 294 | 160 54,4% | 54 18,4% | 80 27,2% |
| Estàndard | 549 | 290 52,8% | 99 18,0% | 160 29,1% |
| Estàndard · blanques | 286 | 149 52,1% | 50 17,5% | 87 30,4% |
| Estàndard · negres | 263 | 141 53,6% | 49 18,6% | 73 27,8% |
| Ràpid | 59 | 39 66,1% | 6 10,2% | 14 23,7% |
| Ràpid · blanques | 28 | 20 71,4% | 1 3,6% | 7 25,0% |
| Ràpid · negres | 31 | 19 61,3% | 5 16,1% | 7 22,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 599Victòries · 324Taules · 104Derrotes · 171Estàndard · 549Ràpid · 50Blanques · 310Negres · 289
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 599 | 324 54,1% | 104 17,4% | 171 28,6% |
| Total · blanques | 310 | 167 53,9% | 51 16,5% | 92 29,7% |
| Total · negres | 289 | 157 54,3% | 53 18,3% | 79 27,3% |
| Estàndard | 549 | 290 52,8% | 99 18,0% | 160 29,1% |
| Estàndard · blanques | 286 | 149 52,1% | 50 17,5% | 87 30,4% |
| Estàndard · negres | 263 | 141 53,6% | 49 18,6% | 73 27,8% |
| Ràpid | 50 | 34 68,0% | 5 10,0% | 11 22,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 18 75,0% | 1 4,2% | 5 20,8% |
| Ràpid · negres | 26 | 16 61,5% | 4 15,4% | 6 23,1% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 599Victòries · 324Taules · 104Derrotes · 171Estàndard · 549Ràpid · 50Blanques · 310Negres · 289
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 599 | 324 54,1% | 104 17,4% | 171 28,6% |
| Total · blanques | 310 | 167 53,9% | 51 16,5% | 92 29,7% |
| Total · negres | 289 | 157 54,3% | 53 18,3% | 79 27,3% |
| Estàndard | 549 | 290 52,8% | 99 18,0% | 160 29,1% |
| Estàndard · blanques | 286 | 149 52,1% | 50 17,5% | 87 30,4% |
| Estàndard · negres | 263 | 141 53,6% | 49 18,6% | 73 27,8% |
| Ràpid | 50 | 34 68,0% | 5 10,0% | 11 22,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 18 75,0% | 1 4,2% | 5 20,8% |
| Ràpid · negres | 26 | 16 61,5% | 4 15,4% | 6 23,1% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 599Victòries · 324Taules · 104Derrotes · 171Estàndard · 549Ràpid · 50Blanques · 310Negres · 289
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 599 | 324 54,1% | 104 17,4% | 171 28,6% |
| Total · blanques | 310 | 167 53,9% | 51 16,5% | 92 29,7% |
| Total · negres | 289 | 157 54,3% | 53 18,3% | 79 27,3% |
| Estàndard | 549 | 290 52,8% | 99 18,0% | 160 29,1% |
| Estàndard · blanques | 286 | 149 52,1% | 50 17,5% | 87 30,4% |
| Estàndard · negres | 263 | 141 53,6% | 49 18,6% | 73 27,8% |
| Ràpid | 50 | 34 68,0% | 5 10,0% | 11 22,0% |
| Ràpid · blanques | 24 | 18 75,0% | 1 4,2% | 5 20,8% |
| Ràpid · negres | 26 | 16 61,5% | 4 15,4% | 6 23,1% |
