Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 539Victòries · 248Taules · 112Derrotes · 179Estàndard · 396Ràpid · 143Blanques · 274Negres · 265
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 539 | 248 46,0% | 112 20,8% | 179 33,2% |
| Total · blanques | 274 | 126 46,0% | 63 23,0% | 85 31,0% |
| Total · negres | 265 | 122 46,0% | 49 18,5% | 94 35,5% |
| Estàndard | 396 | 184 46,5% | 90 22,7% | 122 30,8% |
| Estàndard · blanques | 202 | 97 48,0% | 50 24,8% | 55 27,2% |
| Estàndard · negres | 194 | 87 44,9% | 40 20,6% | 67 34,5% |
| Ràpid | 143 | 64 44,8% | 22 15,4% | 57 39,9% |
| Ràpid · blanques | 72 | 29 40,3% | 13 18,1% | 30 41,7% |
| Ràpid · negres | 71 | 35 49,3% | 9 12,7% | 27 38,0% |
Captura 2026-09-01
+4 partides des de 2026-08-01
Partides · 539Victòries · 248Taules · 112Derrotes · 179Estàndard · 396Ràpid · 143Blanques · 274Negres · 265
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 539 | 248 46,0% | 112 20,8% | 179 33,2% |
| Total · blanques | 274 | 126 46,0% | 63 23,0% | 85 31,0% |
| Total · negres | 265 | 122 46,0% | 49 18,5% | 94 35,5% |
| Estàndard | 396 | 184 46,5% | 90 22,7% | 122 30,8% |
| Estàndard · blanques | 202 | 97 48,0% | 50 24,8% | 55 27,2% |
| Estàndard · negres | 194 | 87 44,9% | 40 20,6% | 67 34,5% |
| Ràpid | 143 | 64 44,8% | 22 15,4% | 57 39,9% |
| Ràpid · blanques | 72 | 29 40,3% | 13 18,1% | 30 41,7% |
| Ràpid · negres | 71 | 35 49,3% | 9 12,7% | 27 38,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 535Victòries · 247Taules · 111Derrotes · 177Estàndard · 396Ràpid · 139Blanques · 272Negres · 263
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 535 | 247 46,2% | 111 20,8% | 177 33,1% |
| Total · blanques | 272 | 125 46,0% | 62 22,8% | 85 31,3% |
| Total · negres | 263 | 122 46,4% | 49 18,6% | 92 35,0% |
| Estàndard | 396 | 184 46,5% | 90 22,7% | 122 30,8% |
| Estàndard · blanques | 202 | 97 48,0% | 50 24,8% | 55 27,2% |
| Estàndard · negres | 194 | 87 44,9% | 40 20,6% | 67 34,5% |
| Ràpid | 139 | 63 45,3% | 21 15,1% | 55 39,6% |
| Ràpid · blanques | 70 | 28 40,0% | 12 17,1% | 30 42,9% |
| Ràpid · negres | 69 | 35 50,7% | 9 13,0% | 25 36,2% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 535Victòries · 247Taules · 111Derrotes · 177Estàndard · 396Ràpid · 139Blanques · 272Negres · 263
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 535 | 247 46,2% | 111 20,8% | 177 33,1% |
| Total · blanques | 272 | 125 46,0% | 62 22,8% | 85 31,3% |
| Total · negres | 263 | 122 46,4% | 49 18,6% | 92 35,0% |
| Estàndard | 396 | 184 46,5% | 90 22,7% | 122 30,8% |
| Estàndard · blanques | 202 | 97 48,0% | 50 24,8% | 55 27,2% |
| Estàndard · negres | 194 | 87 44,9% | 40 20,6% | 67 34,5% |
| Ràpid | 139 | 63 45,3% | 21 15,1% | 55 39,6% |
| Ràpid · blanques | 70 | 28 40,0% | 12 17,1% | 30 42,9% |
| Ràpid · negres | 69 | 35 50,7% | 9 13,0% | 25 36,2% |
