Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 78Victòries · 29Taules · 3Derrotes · 46Estàndard · 10Ràpid · 68Blanques · 40Negres · 38
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 78 | 29 37,2% | 3 3,9% | 46 59,0% |
| Total · blanques | 40 | 14 35,0% | 0 0,0% | 26 65,0% |
| Total · negres | 38 | 15 39,5% | 3 7,9% | 20 52,6% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 2 20,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 2 40,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 68 | 28 41,2% | 1 1,5% | 39 57,4% |
| Ràpid · blanques | 35 | 14 40,0% | 0 0,0% | 21 60,0% |
| Ràpid · negres | 33 | 14 42,4% | 1 3,0% | 18 54,6% |
Captura 2026-09-01
+15 partides des de 2026-08-01
Partides · 71Victòries · 27Taules · 3Derrotes · 41Estàndard · 10Ràpid · 61Blanques · 37Negres · 34
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 71 | 27 38,0% | 3 4,2% | 41 57,8% |
| Total · blanques | 37 | 13 35,1% | 0 0,0% | 24 64,9% |
| Total · negres | 34 | 14 41,2% | 3 8,8% | 17 50,0% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 2 20,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 2 40,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 61 | 26 42,6% | 1 1,6% | 34 55,7% |
| Ràpid · blanques | 32 | 13 40,6% | 0 0,0% | 19 59,4% |
| Ràpid · negres | 29 | 13 44,8% | 1 3,5% | 15 51,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 56Victòries · 21Taules · 3Derrotes · 32Estàndard · 10Ràpid · 46Blanques · 29Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 21 37,5% | 3 5,4% | 32 57,1% |
| Total · blanques | 29 | 9 31,0% | 0 0,0% | 20 69,0% |
| Total · negres | 27 | 12 44,4% | 3 11,1% | 12 44,4% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 2 20,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 2 40,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 46 | 20 43,5% | 1 2,2% | 25 54,4% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 0 0,0% | 15 62,5% |
| Ràpid · negres | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 56Victòries · 21Taules · 3Derrotes · 32Estàndard · 10Ràpid · 46Blanques · 29Negres · 27
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 56 | 21 37,5% | 3 5,4% | 32 57,1% |
| Total · blanques | 29 | 9 31,0% | 0 0,0% | 20 69,0% |
| Total · negres | 27 | 12 44,4% | 3 11,1% | 12 44,4% |
| Estàndard | 10 | 1 10,0% | 2 20,0% | 7 70,0% |
| Estàndard · blanques | 5 | 0 0,0% | 0 0,0% | 5 100,0% |
| Estàndard · negres | 5 | 1 20,0% | 2 40,0% | 2 40,0% |
| Ràpid | 46 | 20 43,5% | 1 2,2% | 25 54,4% |
| Ràpid · blanques | 24 | 9 37,5% | 0 0,0% | 15 62,5% |
| Ràpid · negres | 22 | 11 50,0% | 1 4,6% | 10 45,5% |
