Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+6 partides des de 2026-09-01
Partides · 784Victòries · 381Taules · 210Derrotes · 193Estàndard · 638Ràpid · 146Blanques · 393Negres · 391
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 784 | 381 48,6% | 210 26,8% | 193 24,6% |
| Total · blanques | 393 | 206 52,4% | 95 24,2% | 92 23,4% |
| Total · negres | 391 | 175 44,8% | 115 29,4% | 101 25,8% |
| Estàndard | 638 | 298 46,7% | 194 30,4% | 146 22,9% |
| Estàndard · blanques | 325 | 166 51,1% | 86 26,5% | 73 22,5% |
| Estàndard · negres | 313 | 132 42,2% | 108 34,5% | 73 23,3% |
| Ràpid | 146 | 83 56,9% | 16 11,0% | 47 32,2% |
| Ràpid · blanques | 68 | 40 58,8% | 9 13,2% | 19 27,9% |
| Ràpid · negres | 78 | 43 55,1% | 7 9,0% | 28 35,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 778Victòries · 376Taules · 209Derrotes · 193Estàndard · 638Ràpid · 140Blanques · 390Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 778 | 376 48,3% | 209 26,9% | 193 24,8% |
| Total · blanques | 390 | 204 52,3% | 94 24,1% | 92 23,6% |
| Total · negres | 388 | 172 44,3% | 115 29,6% | 101 26,0% |
| Estàndard | 638 | 298 46,7% | 194 30,4% | 146 22,9% |
| Estàndard · blanques | 325 | 166 51,1% | 86 26,5% | 73 22,5% |
| Estàndard · negres | 313 | 132 42,2% | 108 34,5% | 73 23,3% |
| Ràpid | 140 | 78 55,7% | 15 10,7% | 47 33,6% |
| Ràpid · blanques | 65 | 38 58,5% | 8 12,3% | 19 29,2% |
| Ràpid · negres | 75 | 40 53,3% | 7 9,3% | 28 37,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 778Victòries · 376Taules · 209Derrotes · 193Estàndard · 638Ràpid · 140Blanques · 390Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 778 | 376 48,3% | 209 26,9% | 193 24,8% |
| Total · blanques | 390 | 204 52,3% | 94 24,1% | 92 23,6% |
| Total · negres | 388 | 172 44,3% | 115 29,6% | 101 26,0% |
| Estàndard | 638 | 298 46,7% | 194 30,4% | 146 22,9% |
| Estàndard · blanques | 325 | 166 51,1% | 86 26,5% | 73 22,5% |
| Estàndard · negres | 313 | 132 42,2% | 108 34,5% | 73 23,3% |
| Ràpid | 140 | 78 55,7% | 15 10,7% | 47 33,6% |
| Ràpid · blanques | 65 | 38 58,5% | 8 12,3% | 19 29,2% |
| Ràpid · negres | 75 | 40 53,3% | 7 9,3% | 28 37,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 778Victòries · 376Taules · 209Derrotes · 193Estàndard · 638Ràpid · 140Blanques · 390Negres · 388
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 778 | 376 48,3% | 209 26,9% | 193 24,8% |
| Total · blanques | 390 | 204 52,3% | 94 24,1% | 92 23,6% |
| Total · negres | 388 | 172 44,3% | 115 29,6% | 101 26,0% |
| Estàndard | 638 | 298 46,7% | 194 30,4% | 146 22,9% |
| Estàndard · blanques | 325 | 166 51,1% | 86 26,5% | 73 22,5% |
| Estàndard · negres | 313 | 132 42,2% | 108 34,5% | 73 23,3% |
| Ràpid | 140 | 78 55,7% | 15 10,7% | 47 33,6% |
| Ràpid · blanques | 65 | 38 58,5% | 8 12,3% | 19 29,2% |
| Ràpid · negres | 75 | 40 53,3% | 7 9,3% | 28 37,3% |
