Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 727Victòries · 272Taules · 97Derrotes · 358Estàndard · 520Ràpid · 207Blanques · 363Negres · 364
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 727 | 272 37,4% | 97 13,3% | 358 49,2% |
| Total · blanques | 363 | 138 38,0% | 54 14,9% | 171 47,1% |
| Total · negres | 364 | 134 36,8% | 43 11,8% | 187 51,4% |
| Estàndard | 520 | 189 36,4% | 81 15,6% | 250 48,1% |
| Estàndard · blanques | 258 | 92 35,7% | 45 17,4% | 121 46,9% |
| Estàndard · negres | 262 | 97 37,0% | 36 13,7% | 129 49,2% |
| Ràpid | 207 | 83 40,1% | 16 7,7% | 108 52,2% |
| Ràpid · blanques | 105 | 46 43,8% | 9 8,6% | 50 47,6% |
| Ràpid · negres | 102 | 37 36,3% | 7 6,9% | 58 56,9% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 718Victòries · 269Taules · 96Derrotes · 353Estàndard · 520Ràpid · 198Blanques · 359Negres · 359
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 718 | 269 37,5% | 96 13,4% | 353 49,2% |
| Total · blanques | 359 | 136 37,9% | 53 14,8% | 170 47,4% |
| Total · negres | 359 | 133 37,1% | 43 12,0% | 183 51,0% |
| Estàndard | 520 | 189 36,4% | 81 15,6% | 250 48,1% |
| Estàndard · blanques | 258 | 92 35,7% | 45 17,4% | 121 46,9% |
| Estàndard · negres | 262 | 97 37,0% | 36 13,7% | 129 49,2% |
| Ràpid | 198 | 80 40,4% | 15 7,6% | 103 52,0% |
| Ràpid · blanques | 101 | 44 43,6% | 8 7,9% | 49 48,5% |
| Ràpid · negres | 97 | 36 37,1% | 7 7,2% | 54 55,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 718Victòries · 269Taules · 96Derrotes · 353Estàndard · 520Ràpid · 198Blanques · 359Negres · 359
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 718 | 269 37,5% | 96 13,4% | 353 49,2% |
| Total · blanques | 359 | 136 37,9% | 53 14,8% | 170 47,4% |
| Total · negres | 359 | 133 37,1% | 43 12,0% | 183 51,0% |
| Estàndard | 520 | 189 36,4% | 81 15,6% | 250 48,1% |
| Estàndard · blanques | 258 | 92 35,7% | 45 17,4% | 121 46,9% |
| Estàndard · negres | 262 | 97 37,0% | 36 13,7% | 129 49,2% |
| Ràpid | 198 | 80 40,4% | 15 7,6% | 103 52,0% |
| Ràpid · blanques | 101 | 44 43,6% | 8 7,9% | 49 48,5% |
| Ràpid · negres | 97 | 36 37,1% | 7 7,2% | 54 55,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 718Victòries · 269Taules · 96Derrotes · 353Estàndard · 520Ràpid · 198Blanques · 359Negres · 359
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 718 | 269 37,5% | 96 13,4% | 353 49,2% |
| Total · blanques | 359 | 136 37,9% | 53 14,8% | 170 47,4% |
| Total · negres | 359 | 133 37,1% | 43 12,0% | 183 51,0% |
| Estàndard | 520 | 189 36,4% | 81 15,6% | 250 48,1% |
| Estàndard · blanques | 258 | 92 35,7% | 45 17,4% | 121 46,9% |
| Estàndard · negres | 262 | 97 37,0% | 36 13,7% | 129 49,2% |
| Ràpid | 198 | 80 40,4% | 15 7,6% | 103 52,0% |
| Ràpid · blanques | 101 | 44 43,6% | 8 7,9% | 49 48,5% |
| Ràpid · negres | 97 | 36 37,1% | 7 7,2% | 54 55,7% |
