Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 413Victòries · 205Taules · 40Derrotes · 168Estàndard · 292Ràpid · 121Blanques · 207Negres · 206
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 413 | 205 49,6% | 40 9,7% | 168 40,7% |
| Total · blanques | 207 | 114 55,1% | 17 8,2% | 76 36,7% |
| Total · negres | 206 | 91 44,2% | 23 11,2% | 92 44,7% |
| Estàndard | 292 | 133 45,6% | 32 11,0% | 127 43,5% |
| Estàndard · blanques | 147 | 73 49,7% | 15 10,2% | 59 40,1% |
| Estàndard · negres | 145 | 60 41,4% | 17 11,7% | 68 46,9% |
| Ràpid | 121 | 72 59,5% | 8 6,6% | 41 33,9% |
| Ràpid · blanques | 60 | 41 68,3% | 2 3,3% | 17 28,3% |
| Ràpid · negres | 61 | 31 50,8% | 6 9,8% | 24 39,3% |
Captura 2026-09-01
+25 partides des de 2026-08-01
Partides · 404Victòries · 198Taules · 39Derrotes · 167Estàndard · 292Ràpid · 112Blanques · 202Negres · 202
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 404 | 198 49,0% | 39 9,7% | 167 41,3% |
| Total · blanques | 202 | 109 54,0% | 17 8,4% | 76 37,6% |
| Total · negres | 202 | 89 44,1% | 22 10,9% | 91 45,1% |
| Estàndard | 292 | 133 45,6% | 32 11,0% | 127 43,5% |
| Estàndard · blanques | 147 | 73 49,7% | 15 10,2% | 59 40,1% |
| Estàndard · negres | 145 | 60 41,4% | 17 11,7% | 68 46,9% |
| Ràpid | 112 | 65 58,0% | 7 6,3% | 40 35,7% |
| Ràpid · blanques | 55 | 36 65,5% | 2 3,6% | 17 30,9% |
| Ràpid · negres | 57 | 29 50,9% | 5 8,8% | 23 40,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 379Victòries · 182Taules · 37Derrotes · 160Estàndard · 283Ràpid · 96Blanques · 188Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 379 | 182 48,0% | 37 9,8% | 160 42,2% |
| Total · blanques | 188 | 100 53,2% | 17 9,0% | 71 37,8% |
| Total · negres | 191 | 82 42,9% | 20 10,5% | 89 46,6% |
| Estàndard | 283 | 127 44,9% | 31 11,0% | 125 44,2% |
| Estàndard · blanques | 142 | 69 48,6% | 15 10,6% | 58 40,9% |
| Estàndard · negres | 141 | 58 41,1% | 16 11,4% | 67 47,5% |
| Ràpid | 96 | 55 57,3% | 6 6,3% | 35 36,5% |
| Ràpid · blanques | 46 | 31 67,4% | 2 4,4% | 13 28,3% |
| Ràpid · negres | 50 | 24 48,0% | 4 8,0% | 22 44,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 379Victòries · 182Taules · 37Derrotes · 160Estàndard · 283Ràpid · 96Blanques · 188Negres · 191
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 379 | 182 48,0% | 37 9,8% | 160 42,2% |
| Total · blanques | 188 | 100 53,2% | 17 9,0% | 71 37,8% |
| Total · negres | 191 | 82 42,9% | 20 10,5% | 89 46,6% |
| Estàndard | 283 | 127 44,9% | 31 11,0% | 125 44,2% |
| Estàndard · blanques | 142 | 69 48,6% | 15 10,6% | 58 40,9% |
| Estàndard · negres | 141 | 58 41,1% | 16 11,4% | 67 47,5% |
| Ràpid | 96 | 55 57,3% | 6 6,3% | 35 36,5% |
| Ràpid · blanques | 46 | 31 67,4% | 2 4,4% | 13 28,3% |
| Ràpid · negres | 50 | 24 48,0% | 4 8,0% | 22 44,0% |
