Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 807Victòries · 397Taules · 123Derrotes · 287Estàndard · 471Ràpid · 336Blanques · 401Negres · 406
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 807 | 397 49,2% | 123 15,2% | 287 35,6% |
| Total · blanques | 401 | 217 54,1% | 63 15,7% | 121 30,2% |
| Total · negres | 406 | 180 44,3% | 60 14,8% | 166 40,9% |
| Estàndard | 471 | 214 45,4% | 94 20,0% | 163 34,6% |
| Estàndard · blanques | 231 | 112 48,5% | 47 20,4% | 72 31,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 102 42,5% | 47 19,6% | 91 37,9% |
| Ràpid | 336 | 183 54,5% | 29 8,6% | 124 36,9% |
| Ràpid · blanques | 170 | 105 61,8% | 16 9,4% | 49 28,8% |
| Ràpid · negres | 166 | 78 47,0% | 13 7,8% | 75 45,2% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 800Victòries · 394Taules · 122Derrotes · 284Estàndard · 471Ràpid · 329Blanques · 400Negres · 400
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 800 | 394 49,3% | 122 15,3% | 284 35,5% |
| Total · blanques | 400 | 216 54,0% | 63 15,8% | 121 30,3% |
| Total · negres | 400 | 178 44,5% | 59 14,8% | 163 40,8% |
| Estàndard | 471 | 214 45,4% | 94 20,0% | 163 34,6% |
| Estàndard · blanques | 231 | 112 48,5% | 47 20,4% | 72 31,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 102 42,5% | 47 19,6% | 91 37,9% |
| Ràpid | 329 | 180 54,7% | 28 8,5% | 121 36,8% |
| Ràpid · blanques | 169 | 104 61,5% | 16 9,5% | 49 29,0% |
| Ràpid · negres | 160 | 76 47,5% | 12 7,5% | 72 45,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 800Victòries · 394Taules · 122Derrotes · 284Estàndard · 471Ràpid · 329Blanques · 400Negres · 400
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 800 | 394 49,3% | 122 15,3% | 284 35,5% |
| Total · blanques | 400 | 216 54,0% | 63 15,8% | 121 30,3% |
| Total · negres | 400 | 178 44,5% | 59 14,8% | 163 40,8% |
| Estàndard | 471 | 214 45,4% | 94 20,0% | 163 34,6% |
| Estàndard · blanques | 231 | 112 48,5% | 47 20,4% | 72 31,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 102 42,5% | 47 19,6% | 91 37,9% |
| Ràpid | 329 | 180 54,7% | 28 8,5% | 121 36,8% |
| Ràpid · blanques | 169 | 104 61,5% | 16 9,5% | 49 29,0% |
| Ràpid · negres | 160 | 76 47,5% | 12 7,5% | 72 45,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 800Victòries · 394Taules · 122Derrotes · 284Estàndard · 471Ràpid · 329Blanques · 400Negres · 400
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 800 | 394 49,3% | 122 15,3% | 284 35,5% |
| Total · blanques | 400 | 216 54,0% | 63 15,8% | 121 30,3% |
| Total · negres | 400 | 178 44,5% | 59 14,8% | 163 40,8% |
| Estàndard | 471 | 214 45,4% | 94 20,0% | 163 34,6% |
| Estàndard · blanques | 231 | 112 48,5% | 47 20,4% | 72 31,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 102 42,5% | 47 19,6% | 91 37,9% |
| Ràpid | 329 | 180 54,7% | 28 8,5% | 121 36,8% |
| Ràpid · blanques | 169 | 104 61,5% | 16 9,5% | 49 29,0% |
| Ràpid · negres | 160 | 76 47,5% | 12 7,5% | 72 45,0% |
