Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 90Victòries · 32Taules · 11Derrotes · 47Estàndard · 36Ràpid · 54Blanques · 45Negres · 45
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 90 | 32 35,6% | 11 12,2% | 47 52,2% |
| Total · blanques | 45 | 20 44,4% | 7 15,6% | 18 40,0% |
| Total · negres | 45 | 12 26,7% | 4 8,9% | 29 64,4% |
| Estàndard | 36 | 15 41,7% | 6 16,7% | 15 41,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 9 50,0% | 4 22,2% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 2 11,1% | 10 55,6% |
| Ràpid | 54 | 17 31,5% | 5 9,3% | 32 59,3% |
| Ràpid · blanques | 27 | 11 40,7% | 3 11,1% | 13 48,2% |
| Ràpid · negres | 27 | 6 22,2% | 2 7,4% | 19 70,4% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 83Victòries · 30Taules · 10Derrotes · 43Estàndard · 36Ràpid · 47Blanques · 43Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 30 36,1% | 10 12,1% | 43 51,8% |
| Total · blanques | 43 | 20 46,5% | 6 14,0% | 17 39,5% |
| Total · negres | 40 | 10 25,0% | 4 10,0% | 26 65,0% |
| Estàndard | 36 | 15 41,7% | 6 16,7% | 15 41,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 9 50,0% | 4 22,2% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 2 11,1% | 10 55,6% |
| Ràpid | 47 | 15 31,9% | 4 8,5% | 28 59,6% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 4 18,2% | 2 9,1% | 16 72,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 83Victòries · 30Taules · 10Derrotes · 43Estàndard · 36Ràpid · 47Blanques · 43Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 30 36,1% | 10 12,1% | 43 51,8% |
| Total · blanques | 43 | 20 46,5% | 6 14,0% | 17 39,5% |
| Total · negres | 40 | 10 25,0% | 4 10,0% | 26 65,0% |
| Estàndard | 36 | 15 41,7% | 6 16,7% | 15 41,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 9 50,0% | 4 22,2% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 2 11,1% | 10 55,6% |
| Ràpid | 47 | 15 31,9% | 4 8,5% | 28 59,6% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 4 18,2% | 2 9,1% | 16 72,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 83Victòries · 30Taules · 10Derrotes · 43Estàndard · 36Ràpid · 47Blanques · 43Negres · 40
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 83 | 30 36,1% | 10 12,1% | 43 51,8% |
| Total · blanques | 43 | 20 46,5% | 6 14,0% | 17 39,5% |
| Total · negres | 40 | 10 25,0% | 4 10,0% | 26 65,0% |
| Estàndard | 36 | 15 41,7% | 6 16,7% | 15 41,7% |
| Estàndard · blanques | 18 | 9 50,0% | 4 22,2% | 5 27,8% |
| Estàndard · negres | 18 | 6 33,3% | 2 11,1% | 10 55,6% |
| Ràpid | 47 | 15 31,9% | 4 8,5% | 28 59,6% |
| Ràpid · blanques | 25 | 11 44,0% | 2 8,0% | 12 48,0% |
| Ràpid · negres | 22 | 4 18,2% | 2 9,1% | 16 72,7% |
