Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+7 partides des de 2026-09-01
Partides · 92Victòries · 33Taules · 2Derrotes · 57Estàndard · 39Ràpid · 53Blanques · 46Negres · 46
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 92 | 33 35,9% | 2 2,2% | 57 62,0% |
| Total · blanques | 46 | 21 45,7% | 0 0,0% | 25 54,4% |
| Total · negres | 46 | 12 26,1% | 2 4,4% | 32 69,6% |
| Estàndard | 39 | 14 35,9% | 1 2,6% | 24 61,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 8 44,4% | 0 0,0% | 10 55,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Ràpid | 53 | 19 35,9% | 1 1,9% | 33 62,3% |
| Ràpid · blanques | 28 | 13 46,4% | 0 0,0% | 15 53,6% |
| Ràpid · negres | 25 | 6 24,0% | 1 4,0% | 18 72,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 85Victòries · 31Taules · 2Derrotes · 52Estàndard · 39Ràpid · 46Blanques · 41Negres · 44
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 85 | 31 36,5% | 2 2,4% | 52 61,2% |
| Total · blanques | 41 | 19 46,3% | 0 0,0% | 22 53,7% |
| Total · negres | 44 | 12 27,3% | 2 4,6% | 30 68,2% |
| Estàndard | 39 | 14 35,9% | 1 2,6% | 24 61,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 8 44,4% | 0 0,0% | 10 55,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Ràpid | 46 | 17 37,0% | 1 2,2% | 28 60,9% |
| Ràpid · blanques | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid · negres | 23 | 6 26,1% | 1 4,4% | 16 69,6% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 85Victòries · 31Taules · 2Derrotes · 52Estàndard · 39Ràpid · 46Blanques · 41Negres · 44
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 85 | 31 36,5% | 2 2,4% | 52 61,2% |
| Total · blanques | 41 | 19 46,3% | 0 0,0% | 22 53,7% |
| Total · negres | 44 | 12 27,3% | 2 4,6% | 30 68,2% |
| Estàndard | 39 | 14 35,9% | 1 2,6% | 24 61,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 8 44,4% | 0 0,0% | 10 55,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Ràpid | 46 | 17 37,0% | 1 2,2% | 28 60,9% |
| Ràpid · blanques | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid · negres | 23 | 6 26,1% | 1 4,4% | 16 69,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 85Victòries · 31Taules · 2Derrotes · 52Estàndard · 39Ràpid · 46Blanques · 41Negres · 44
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 85 | 31 36,5% | 2 2,4% | 52 61,2% |
| Total · blanques | 41 | 19 46,3% | 0 0,0% | 22 53,7% |
| Total · negres | 44 | 12 27,3% | 2 4,6% | 30 68,2% |
| Estàndard | 39 | 14 35,9% | 1 2,6% | 24 61,5% |
| Estàndard · blanques | 18 | 8 44,4% | 0 0,0% | 10 55,6% |
| Estàndard · negres | 21 | 6 28,6% | 1 4,8% | 14 66,7% |
| Ràpid | 46 | 17 37,0% | 1 2,2% | 28 60,9% |
| Ràpid · blanques | 23 | 11 47,8% | 0 0,0% | 12 52,2% |
| Ràpid · negres | 23 | 6 26,1% | 1 4,4% | 16 69,6% |
