Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+25 partides des de 2026-09-01
Partides · 300Victòries · 123Taules · 66Derrotes · 111Estàndard · 221Ràpid · 79Blanques · 149Negres · 151
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 300 | 123 41,0% | 66 22,0% | 111 37,0% |
| Total · blanques | 149 | 56 37,6% | 35 23,5% | 58 38,9% |
| Total · negres | 151 | 67 44,4% | 31 20,5% | 53 35,1% |
| Estàndard | 221 | 84 38,0% | 54 24,4% | 83 37,6% |
| Estàndard · blanques | 109 | 40 36,7% | 25 22,9% | 44 40,4% |
| Estàndard · negres | 112 | 44 39,3% | 29 25,9% | 39 34,8% |
| Ràpid | 79 | 39 49,4% | 12 15,2% | 28 35,4% |
| Ràpid · blanques | 40 | 16 40,0% | 10 25,0% | 14 35,0% |
| Ràpid · negres | 39 | 23 59,0% | 2 5,1% | 14 35,9% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 275Victòries · 115Taules · 57Derrotes · 103Estàndard · 203Ràpid · 72Blanques · 135Negres · 140
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 275 | 115 41,8% | 57 20,7% | 103 37,5% |
| Total · blanques | 135 | 52 38,5% | 31 23,0% | 52 38,5% |
| Total · negres | 140 | 63 45,0% | 26 18,6% | 51 36,4% |
| Estàndard | 203 | 80 39,4% | 47 23,2% | 76 37,4% |
| Estàndard · blanques | 99 | 38 38,4% | 22 22,2% | 39 39,4% |
| Estàndard · negres | 104 | 42 40,4% | 25 24,0% | 37 35,6% |
| Ràpid | 72 | 35 48,6% | 10 13,9% | 27 37,5% |
| Ràpid · blanques | 36 | 14 38,9% | 9 25,0% | 13 36,1% |
| Ràpid · negres | 36 | 21 58,3% | 1 2,8% | 14 38,9% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 266Victòries · 113Taules · 53Derrotes · 100Estàndard · 194Ràpid · 72Blanques · 131Negres · 135
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 266 | 113 42,5% | 53 19,9% | 100 37,6% |
| Total · blanques | 131 | 52 39,7% | 29 22,1% | 50 38,2% |
| Total · negres | 135 | 61 45,2% | 24 17,8% | 50 37,0% |
| Estàndard | 194 | 78 40,2% | 43 22,2% | 73 37,6% |
| Estàndard · blanques | 95 | 38 40,0% | 20 21,1% | 37 39,0% |
| Estàndard · negres | 99 | 40 40,4% | 23 23,2% | 36 36,4% |
| Ràpid | 72 | 35 48,6% | 10 13,9% | 27 37,5% |
| Ràpid · blanques | 36 | 14 38,9% | 9 25,0% | 13 36,1% |
| Ràpid · negres | 36 | 21 58,3% | 1 2,8% | 14 38,9% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 266Victòries · 113Taules · 53Derrotes · 100Estàndard · 194Ràpid · 72Blanques · 131Negres · 135
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 266 | 113 42,5% | 53 19,9% | 100 37,6% |
| Total · blanques | 131 | 52 39,7% | 29 22,1% | 50 38,2% |
| Total · negres | 135 | 61 45,2% | 24 17,8% | 50 37,0% |
| Estàndard | 194 | 78 40,2% | 43 22,2% | 73 37,6% |
| Estàndard · blanques | 95 | 38 40,0% | 20 21,1% | 37 39,0% |
| Estàndard · negres | 99 | 40 40,4% | 23 23,2% | 36 36,4% |
| Ràpid | 72 | 35 48,6% | 10 13,9% | 27 37,5% |
| Ràpid · blanques | 36 | 14 38,9% | 9 25,0% | 13 36,1% |
| Ràpid · negres | 36 | 21 58,3% | 1 2,8% | 14 38,9% |
