Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 164Victòries · 96Taules · 17Derrotes · 51Estàndard · 80Ràpid · 84Blanques · 82Negres · 82
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 164 | 96 58,5% | 17 10,4% | 51 31,1% |
| Total · blanques | 82 | 49 59,8% | 7 8,5% | 26 31,7% |
| Total · negres | 82 | 47 57,3% | 10 12,2% | 25 30,5% |
| Estàndard | 80 | 42 52,5% | 11 13,8% | 27 33,8% |
| Estàndard · blanques | 41 | 23 56,1% | 5 12,2% | 13 31,7% |
| Estàndard · negres | 39 | 19 48,7% | 6 15,4% | 14 35,9% |
| Ràpid | 84 | 54 64,3% | 6 7,1% | 24 28,6% |
| Ràpid · blanques | 41 | 26 63,4% | 2 4,9% | 13 31,7% |
| Ràpid · negres | 43 | 28 65,1% | 4 9,3% | 11 25,6% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 155Victòries · 94Taules · 16Derrotes · 45Estàndard · 71Ràpid · 84Blanques · 78Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 155 | 94 60,7% | 16 10,3% | 45 29,0% |
| Total · blanques | 78 | 48 61,5% | 7 9,0% | 23 29,5% |
| Total · negres | 77 | 46 59,7% | 9 11,7% | 22 28,6% |
| Estàndard | 71 | 40 56,3% | 10 14,1% | 21 29,6% |
| Estàndard · blanques | 37 | 22 59,5% | 5 13,5% | 10 27,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 18 52,9% | 5 14,7% | 11 32,4% |
| Ràpid | 84 | 54 64,3% | 6 7,1% | 24 28,6% |
| Ràpid · blanques | 41 | 26 63,4% | 2 4,9% | 13 31,7% |
| Ràpid · negres | 43 | 28 65,1% | 4 9,3% | 11 25,6% |
Captura 2026-08-01
+9 partides des de 2026-07-01
Partides · 155Victòries · 94Taules · 16Derrotes · 45Estàndard · 71Ràpid · 84Blanques · 78Negres · 77
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 155 | 94 60,7% | 16 10,3% | 45 29,0% |
| Total · blanques | 78 | 48 61,5% | 7 9,0% | 23 29,5% |
| Total · negres | 77 | 46 59,7% | 9 11,7% | 22 28,6% |
| Estàndard | 71 | 40 56,3% | 10 14,1% | 21 29,6% |
| Estàndard · blanques | 37 | 22 59,5% | 5 13,5% | 10 27,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 18 52,9% | 5 14,7% | 11 32,4% |
| Ràpid | 84 | 54 64,3% | 6 7,1% | 24 28,6% |
| Ràpid · blanques | 41 | 26 63,4% | 2 4,9% | 13 31,7% |
| Ràpid · negres | 43 | 28 65,1% | 4 9,3% | 11 25,6% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 146Victòries · 88Taules · 14Derrotes · 44Estàndard · 71Ràpid · 75Blanques · 73Negres · 73
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 146 | 88 60,3% | 14 9,6% | 44 30,1% |
| Total · blanques | 73 | 44 60,3% | 6 8,2% | 23 31,5% |
| Total · negres | 73 | 44 60,3% | 8 11,0% | 21 28,8% |
| Estàndard | 71 | 40 56,3% | 10 14,1% | 21 29,6% |
| Estàndard · blanques | 37 | 22 59,5% | 5 13,5% | 10 27,0% |
| Estàndard · negres | 34 | 18 52,9% | 5 14,7% | 11 32,4% |
| Ràpid | 75 | 48 64,0% | 4 5,3% | 23 30,7% |
| Ràpid · blanques | 36 | 22 61,1% | 1 2,8% | 13 36,1% |
| Ràpid · negres | 39 | 26 66,7% | 3 7,7% | 10 25,6% |
