Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 850Victòries · 391Taules · 215Derrotes · 244Estàndard · 712Ràpid · 138Blanques · 430Negres · 420
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 850 | 391 46,0% | 215 25,3% | 244 28,7% |
| Total · blanques | 430 | 222 51,6% | 103 24,0% | 105 24,4% |
| Total · negres | 420 | 169 40,2% | 112 26,7% | 139 33,1% |
| Estàndard | 712 | 311 43,7% | 194 27,3% | 207 29,1% |
| Estàndard · blanques | 354 | 176 49,7% | 91 25,7% | 87 24,6% |
| Estàndard · negres | 358 | 135 37,7% | 103 28,8% | 120 33,5% |
| Ràpid | 138 | 80 58,0% | 21 15,2% | 37 26,8% |
| Ràpid · blanques | 76 | 46 60,5% | 12 15,8% | 18 23,7% |
| Ràpid · negres | 62 | 34 54,8% | 9 14,5% | 19 30,7% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 850Victòries · 391Taules · 215Derrotes · 244Estàndard · 712Ràpid · 138Blanques · 430Negres · 420
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 850 | 391 46,0% | 215 25,3% | 244 28,7% |
| Total · blanques | 430 | 222 51,6% | 103 24,0% | 105 24,4% |
| Total · negres | 420 | 169 40,2% | 112 26,7% | 139 33,1% |
| Estàndard | 712 | 311 43,7% | 194 27,3% | 207 29,1% |
| Estàndard · blanques | 354 | 176 49,7% | 91 25,7% | 87 24,6% |
| Estàndard · negres | 358 | 135 37,7% | 103 28,8% | 120 33,5% |
| Ràpid | 138 | 80 58,0% | 21 15,2% | 37 26,8% |
| Ràpid · blanques | 76 | 46 60,5% | 12 15,8% | 18 23,7% |
| Ràpid · negres | 62 | 34 54,8% | 9 14,5% | 19 30,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 841Victòries · 384Taules · 215Derrotes · 242Estàndard · 712Ràpid · 129Blanques · 425Negres · 416
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 841 | 384 45,7% | 215 25,6% | 242 28,8% |
| Total · blanques | 425 | 218 51,3% | 103 24,2% | 104 24,5% |
| Total · negres | 416 | 166 39,9% | 112 26,9% | 138 33,2% |
| Estàndard | 712 | 311 43,7% | 194 27,3% | 207 29,1% |
| Estàndard · blanques | 354 | 176 49,7% | 91 25,7% | 87 24,6% |
| Estàndard · negres | 358 | 135 37,7% | 103 28,8% | 120 33,5% |
| Ràpid | 129 | 73 56,6% | 21 16,3% | 35 27,1% |
| Ràpid · blanques | 71 | 42 59,2% | 12 16,9% | 17 23,9% |
| Ràpid · negres | 58 | 31 53,5% | 9 15,5% | 18 31,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 841Victòries · 384Taules · 215Derrotes · 242Estàndard · 712Ràpid · 129Blanques · 425Negres · 416
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 841 | 384 45,7% | 215 25,6% | 242 28,8% |
| Total · blanques | 425 | 218 51,3% | 103 24,2% | 104 24,5% |
| Total · negres | 416 | 166 39,9% | 112 26,9% | 138 33,2% |
| Estàndard | 712 | 311 43,7% | 194 27,3% | 207 29,1% |
| Estàndard · blanques | 354 | 176 49,7% | 91 25,7% | 87 24,6% |
| Estàndard · negres | 358 | 135 37,7% | 103 28,8% | 120 33,5% |
| Ràpid | 129 | 73 56,6% | 21 16,3% | 35 27,1% |
| Ràpid · blanques | 71 | 42 59,2% | 12 16,9% | 17 23,9% |
| Ràpid · negres | 58 | 31 53,5% | 9 15,5% | 18 31,0% |
