Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 607Victòries · 296Taules · 111Derrotes · 200Estàndard · 490Ràpid · 117Blanques · 309Negres · 298
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 607 | 296 48,8% | 111 18,3% | 200 33,0% |
| Total · blanques | 309 | 158 51,1% | 58 18,8% | 93 30,1% |
| Total · negres | 298 | 138 46,3% | 53 17,8% | 107 35,9% |
| Estàndard | 490 | 227 46,3% | 102 20,8% | 161 32,9% |
| Estàndard · blanques | 250 | 119 47,6% | 53 21,2% | 78 31,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 108 45,0% | 49 20,4% | 83 34,6% |
| Ràpid | 117 | 69 59,0% | 9 7,7% | 39 33,3% |
| Ràpid · blanques | 59 | 39 66,1% | 5 8,5% | 15 25,4% |
| Ràpid · negres | 58 | 30 51,7% | 4 6,9% | 24 41,4% |
Captura 2026-09-01
+9 partides des de 2026-08-01
Partides · 607Victòries · 296Taules · 111Derrotes · 200Estàndard · 490Ràpid · 117Blanques · 309Negres · 298
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 607 | 296 48,8% | 111 18,3% | 200 33,0% |
| Total · blanques | 309 | 158 51,1% | 58 18,8% | 93 30,1% |
| Total · negres | 298 | 138 46,3% | 53 17,8% | 107 35,9% |
| Estàndard | 490 | 227 46,3% | 102 20,8% | 161 32,9% |
| Estàndard · blanques | 250 | 119 47,6% | 53 21,2% | 78 31,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 108 45,0% | 49 20,4% | 83 34,6% |
| Ràpid | 117 | 69 59,0% | 9 7,7% | 39 33,3% |
| Ràpid · blanques | 59 | 39 66,1% | 5 8,5% | 15 25,4% |
| Ràpid · negres | 58 | 30 51,7% | 4 6,9% | 24 41,4% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 598Victòries · 290Taules · 111Derrotes · 197Estàndard · 490Ràpid · 108Blanques · 305Negres · 293
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 598 | 290 48,5% | 111 18,6% | 197 32,9% |
| Total · blanques | 305 | 155 50,8% | 58 19,0% | 92 30,2% |
| Total · negres | 293 | 135 46,1% | 53 18,1% | 105 35,8% |
| Estàndard | 490 | 227 46,3% | 102 20,8% | 161 32,9% |
| Estàndard · blanques | 250 | 119 47,6% | 53 21,2% | 78 31,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 108 45,0% | 49 20,4% | 83 34,6% |
| Ràpid | 108 | 63 58,3% | 9 8,3% | 36 33,3% |
| Ràpid · blanques | 55 | 36 65,5% | 5 9,1% | 14 25,5% |
| Ràpid · negres | 53 | 27 50,9% | 4 7,6% | 22 41,5% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 598Victòries · 290Taules · 111Derrotes · 197Estàndard · 490Ràpid · 108Blanques · 305Negres · 293
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 598 | 290 48,5% | 111 18,6% | 197 32,9% |
| Total · blanques | 305 | 155 50,8% | 58 19,0% | 92 30,2% |
| Total · negres | 293 | 135 46,1% | 53 18,1% | 105 35,8% |
| Estàndard | 490 | 227 46,3% | 102 20,8% | 161 32,9% |
| Estàndard · blanques | 250 | 119 47,6% | 53 21,2% | 78 31,2% |
| Estàndard · negres | 240 | 108 45,0% | 49 20,4% | 83 34,6% |
| Ràpid | 108 | 63 58,3% | 9 8,3% | 36 33,3% |
| Ràpid · blanques | 55 | 36 65,5% | 5 9,1% | 14 25,5% |
| Ràpid · negres | 53 | 27 50,9% | 4 7,6% | 22 41,5% |
