Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 1237Victòries · 725Taules · 265Derrotes · 247Estàndard · 731Ràpid · 506Blanques · 617Negres · 620
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1237 | 725 58,6% | 265 21,4% | 247 20,0% |
| Total · blanques | 617 | 384 62,2% | 133 21,6% | 100 16,2% |
| Total · negres | 620 | 341 55,0% | 132 21,3% | 147 23,7% |
| Estàndard | 731 | 383 52,4% | 195 26,7% | 153 20,9% |
| Estàndard · blanques | 364 | 207 56,9% | 98 26,9% | 59 16,2% |
| Estàndard · negres | 367 | 176 48,0% | 97 26,4% | 94 25,6% |
| Ràpid | 506 | 342 67,6% | 70 13,8% | 94 18,6% |
| Ràpid · blanques | 253 | 177 70,0% | 35 13,8% | 41 16,2% |
| Ràpid · negres | 253 | 165 65,2% | 35 13,8% | 53 21,0% |
Captura 2026-09-01
+18 partides des de 2026-08-01
Partides · 1228Victòries · 719Taules · 264Derrotes · 245Estàndard · 731Ràpid · 497Blanques · 613Negres · 615
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1228 | 719 58,6% | 264 21,5% | 245 20,0% |
| Total · blanques | 613 | 381 62,2% | 133 21,7% | 99 16,2% |
| Total · negres | 615 | 338 55,0% | 131 21,3% | 146 23,7% |
| Estàndard | 731 | 383 52,4% | 195 26,7% | 153 20,9% |
| Estàndard · blanques | 364 | 207 56,9% | 98 26,9% | 59 16,2% |
| Estàndard · negres | 367 | 176 48,0% | 97 26,4% | 94 25,6% |
| Ràpid | 497 | 336 67,6% | 69 13,9% | 92 18,5% |
| Ràpid · blanques | 249 | 174 69,9% | 35 14,1% | 40 16,1% |
| Ràpid · negres | 248 | 162 65,3% | 34 13,7% | 52 21,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 1210Victòries · 709Taules · 257Derrotes · 244Estàndard · 722Ràpid · 488Blanques · 603Negres · 607
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1210 | 709 58,6% | 257 21,2% | 244 20,2% |
| Total · blanques | 603 | 373 61,9% | 131 21,7% | 99 16,4% |
| Total · negres | 607 | 336 55,4% | 126 20,8% | 145 23,9% |
| Estàndard | 722 | 378 52,4% | 192 26,6% | 152 21,1% |
| Estàndard · blanques | 359 | 203 56,6% | 97 27,0% | 59 16,4% |
| Estàndard · negres | 363 | 175 48,2% | 95 26,2% | 93 25,6% |
| Ràpid | 488 | 331 67,8% | 65 13,3% | 92 18,9% |
| Ràpid · blanques | 244 | 170 69,7% | 34 13,9% | 40 16,4% |
| Ràpid · negres | 244 | 161 66,0% | 31 12,7% | 52 21,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 1210Victòries · 709Taules · 257Derrotes · 244Estàndard · 722Ràpid · 488Blanques · 603Negres · 607
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 1210 | 709 58,6% | 257 21,2% | 244 20,2% |
| Total · blanques | 603 | 373 61,9% | 131 21,7% | 99 16,4% |
| Total · negres | 607 | 336 55,4% | 126 20,8% | 145 23,9% |
| Estàndard | 722 | 378 52,4% | 192 26,6% | 152 21,1% |
| Estàndard · blanques | 359 | 203 56,6% | 97 27,0% | 59 16,4% |
| Estàndard · negres | 363 | 175 48,2% | 95 26,2% | 93 25,6% |
| Ràpid | 488 | 331 67,8% | 65 13,3% | 92 18,9% |
| Ràpid · blanques | 244 | 170 69,7% | 34 13,9% | 40 16,4% |
| Ràpid · negres | 244 | 161 66,0% | 31 12,7% | 52 21,3% |
