Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+10 partides des de 2026-09-01
Partides · 562Victòries · 234Taules · 90Derrotes · 238Estàndard · 523Ràpid · 39Blanques · 271Negres · 291
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 562 | 234 41,6% | 90 16,0% | 238 42,4% |
| Total · blanques | 271 | 126 46,5% | 44 16,2% | 101 37,3% |
| Total · negres | 291 | 108 37,1% | 46 15,8% | 137 47,1% |
| Estàndard | 523 | 217 41,5% | 88 16,8% | 218 41,7% |
| Estàndard · blanques | 252 | 116 46,0% | 43 17,1% | 93 36,9% |
| Estàndard · negres | 271 | 101 37,3% | 45 16,6% | 125 46,1% |
| Ràpid | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 1 5,3% | 8 42,1% |
| Ràpid · negres | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 552Victòries · 232Taules · 88Derrotes · 232Estàndard · 513Ràpid · 39Blanques · 266Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 552 | 232 42,0% | 88 15,9% | 232 42,0% |
| Total · blanques | 266 | 125 47,0% | 43 16,2% | 98 36,8% |
| Total · negres | 286 | 107 37,4% | 45 15,7% | 134 46,9% |
| Estàndard | 513 | 215 41,9% | 86 16,8% | 212 41,3% |
| Estàndard · blanques | 247 | 115 46,6% | 42 17,0% | 90 36,4% |
| Estàndard · negres | 266 | 100 37,6% | 44 16,5% | 122 45,9% |
| Ràpid | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 1 5,3% | 8 42,1% |
| Ràpid · negres | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 552Victòries · 232Taules · 88Derrotes · 232Estàndard · 513Ràpid · 39Blanques · 266Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 552 | 232 42,0% | 88 15,9% | 232 42,0% |
| Total · blanques | 266 | 125 47,0% | 43 16,2% | 98 36,8% |
| Total · negres | 286 | 107 37,4% | 45 15,7% | 134 46,9% |
| Estàndard | 513 | 215 41,9% | 86 16,8% | 212 41,3% |
| Estàndard · blanques | 247 | 115 46,6% | 42 17,0% | 90 36,4% |
| Estàndard · negres | 266 | 100 37,6% | 44 16,5% | 122 45,9% |
| Ràpid | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 1 5,3% | 8 42,1% |
| Ràpid · negres | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 552Victòries · 232Taules · 88Derrotes · 232Estàndard · 513Ràpid · 39Blanques · 266Negres · 286
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 552 | 232 42,0% | 88 15,9% | 232 42,0% |
| Total · blanques | 266 | 125 47,0% | 43 16,2% | 98 36,8% |
| Total · negres | 286 | 107 37,4% | 45 15,7% | 134 46,9% |
| Estàndard | 513 | 215 41,9% | 86 16,8% | 212 41,3% |
| Estàndard · blanques | 247 | 115 46,6% | 42 17,0% | 90 36,4% |
| Estàndard · negres | 266 | 100 37,6% | 44 16,5% | 122 45,9% |
| Ràpid | 39 | 17 43,6% | 2 5,1% | 20 51,3% |
| Ràpid · blanques | 19 | 10 52,6% | 1 5,3% | 8 42,1% |
| Ràpid · negres | 20 | 7 35,0% | 1 5,0% | 12 60,0% |
