Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 342Victòries · 156Taules · 20Derrotes · 166Estàndard · 313Ràpid · 29Blanques · 170Negres · 172
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 342 | 156 45,6% | 20 5,9% | 166 48,5% |
| Total · blanques | 170 | 83 48,8% | 6 3,5% | 81 47,7% |
| Total · negres | 172 | 73 42,4% | 14 8,1% | 85 49,4% |
| Estàndard | 313 | 147 47,0% | 19 6,1% | 147 47,0% |
| Estàndard · blanques | 156 | 77 49,4% | 6 3,9% | 73 46,8% |
| Estàndard · negres | 157 | 70 44,6% | 13 8,3% | 74 47,1% |
| Ràpid | 29 | 9 31,0% | 1 3,5% | 19 65,5% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 342Victòries · 156Taules · 20Derrotes · 166Estàndard · 313Ràpid · 29Blanques · 170Negres · 172
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 342 | 156 45,6% | 20 5,9% | 166 48,5% |
| Total · blanques | 170 | 83 48,8% | 6 3,5% | 81 47,7% |
| Total · negres | 172 | 73 42,4% | 14 8,1% | 85 49,4% |
| Estàndard | 313 | 147 47,0% | 19 6,1% | 147 47,0% |
| Estàndard · blanques | 156 | 77 49,4% | 6 3,9% | 73 46,8% |
| Estàndard · negres | 157 | 70 44,6% | 13 8,3% | 74 47,1% |
| Ràpid | 29 | 9 31,0% | 1 3,5% | 19 65,5% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 334Victòries · 153Taules · 20Derrotes · 161Estàndard · 305Ràpid · 29Blanques · 166Negres · 168
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 334 | 153 45,8% | 20 6,0% | 161 48,2% |
| Total · blanques | 166 | 82 49,4% | 6 3,6% | 78 47,0% |
| Total · negres | 168 | 71 42,3% | 14 8,3% | 83 49,4% |
| Estàndard | 305 | 144 47,2% | 19 6,2% | 142 46,6% |
| Estàndard · blanques | 152 | 76 50,0% | 6 4,0% | 70 46,1% |
| Estàndard · negres | 153 | 68 44,4% | 13 8,5% | 72 47,1% |
| Ràpid | 29 | 9 31,0% | 1 3,5% | 19 65,5% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 334Victòries · 153Taules · 20Derrotes · 161Estàndard · 305Ràpid · 29Blanques · 166Negres · 168
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 334 | 153 45,8% | 20 6,0% | 161 48,2% |
| Total · blanques | 166 | 82 49,4% | 6 3,6% | 78 47,0% |
| Total · negres | 168 | 71 42,3% | 14 8,3% | 83 49,4% |
| Estàndard | 305 | 144 47,2% | 19 6,2% | 142 46,6% |
| Estàndard · blanques | 152 | 76 50,0% | 6 4,0% | 70 46,1% |
| Estàndard · negres | 153 | 68 44,4% | 13 8,5% | 72 47,1% |
| Ràpid | 29 | 9 31,0% | 1 3,5% | 19 65,5% |
| Ràpid · blanques | 14 | 6 42,9% | 0 0,0% | 8 57,1% |
| Ràpid · negres | 15 | 3 20,0% | 1 6,7% | 11 73,3% |
