Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+0 partides des de 2026-09-01
Partides · 575Victòries · 277Taules · 72Derrotes · 226Estàndard · 440Ràpid · 135Blanques · 286Negres · 289
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 575 | 277 48,2% | 72 12,5% | 226 39,3% |
| Total · blanques | 286 | 142 49,7% | 40 14,0% | 104 36,4% |
| Total · negres | 289 | 135 46,7% | 32 11,1% | 122 42,2% |
| Estàndard | 440 | 206 46,8% | 65 14,8% | 169 38,4% |
| Estàndard · blanques | 219 | 110 50,2% | 35 16,0% | 74 33,8% |
| Estàndard · negres | 221 | 96 43,4% | 30 13,6% | 95 43,0% |
| Ràpid | 135 | 71 52,6% | 7 5,2% | 57 42,2% |
| Ràpid · blanques | 67 | 32 47,8% | 5 7,5% | 30 44,8% |
| Ràpid · negres | 68 | 39 57,4% | 2 2,9% | 27 39,7% |
Captura 2026-09-01
+8 partides des de 2026-08-01
Partides · 575Victòries · 277Taules · 72Derrotes · 226Estàndard · 440Ràpid · 135Blanques · 286Negres · 289
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 575 | 277 48,2% | 72 12,5% | 226 39,3% |
| Total · blanques | 286 | 142 49,7% | 40 14,0% | 104 36,4% |
| Total · negres | 289 | 135 46,7% | 32 11,1% | 122 42,2% |
| Estàndard | 440 | 206 46,8% | 65 14,8% | 169 38,4% |
| Estàndard · blanques | 219 | 110 50,2% | 35 16,0% | 74 33,8% |
| Estàndard · negres | 221 | 96 43,4% | 30 13,6% | 95 43,0% |
| Ràpid | 135 | 71 52,6% | 7 5,2% | 57 42,2% |
| Ràpid · blanques | 67 | 32 47,8% | 5 7,5% | 30 44,8% |
| Ràpid · negres | 68 | 39 57,4% | 2 2,9% | 27 39,7% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 567Victòries · 274Taules · 69Derrotes · 224Estàndard · 432Ràpid · 135Blanques · 282Negres · 285
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 567 | 274 48,3% | 69 12,2% | 224 39,5% |
| Total · blanques | 282 | 140 49,7% | 39 13,8% | 103 36,5% |
| Total · negres | 285 | 134 47,0% | 30 10,5% | 121 42,5% |
| Estàndard | 432 | 203 47,0% | 62 14,4% | 167 38,7% |
| Estàndard · blanques | 215 | 108 50,2% | 34 15,8% | 73 34,0% |
| Estàndard · negres | 217 | 95 43,8% | 28 12,9% | 94 43,3% |
| Ràpid | 135 | 71 52,6% | 7 5,2% | 57 42,2% |
| Ràpid · blanques | 67 | 32 47,8% | 5 7,5% | 30 44,8% |
| Ràpid · negres | 68 | 39 57,4% | 2 2,9% | 27 39,7% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 567Victòries · 274Taules · 69Derrotes · 224Estàndard · 432Ràpid · 135Blanques · 282Negres · 285
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 567 | 274 48,3% | 69 12,2% | 224 39,5% |
| Total · blanques | 282 | 140 49,7% | 39 13,8% | 103 36,5% |
| Total · negres | 285 | 134 47,0% | 30 10,5% | 121 42,5% |
| Estàndard | 432 | 203 47,0% | 62 14,4% | 167 38,7% |
| Estàndard · blanques | 215 | 108 50,2% | 34 15,8% | 73 34,0% |
| Estàndard · negres | 217 | 95 43,8% | 28 12,9% | 94 43,3% |
| Ràpid | 135 | 71 52,6% | 7 5,2% | 57 42,2% |
| Ràpid · blanques | 67 | 32 47,8% | 5 7,5% | 30 44,8% |
| Ràpid · negres | 68 | 39 57,4% | 2 2,9% | 27 39,7% |
