Abast de les dades
La FCE comptabilitza aquestes partides des de la llista de juliol de 2007. La Super Consulta conserva captures mensuals des de juliol de 2026.
Captura 2026-10-01
+9 partides des de 2026-09-01
Partides · 33Victòries · 8Taules · 2Derrotes · 23Estàndard · 6Ràpid · 27Blanques · 15Negres · 18
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 33 | 8 24,2% | 2 6,1% | 23 69,7% |
| Total · blanques | 15 | 3 20,0% | 0 0,0% | 12 80,0% |
| Total · negres | 18 | 5 27,8% | 2 11,1% | 11 61,1% |
| Estàndard | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid | 27 | 8 29,6% | 1 3,7% | 18 66,7% |
| Ràpid · blanques | 12 | 3 25,0% | 0 0,0% | 9 75,0% |
| Ràpid · negres | 15 | 5 33,3% | 1 6,7% | 9 60,0% |
Captura 2026-09-01
+0 partides des de 2026-08-01
Partides · 24Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 17Estàndard · 6Ràpid · 18Blanques · 11Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 5 20,8% | 2 8,3% | 17 70,8% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Estàndard | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
Captura 2026-08-01
+0 partides des de 2026-07-01
Partides · 24Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 17Estàndard · 6Ràpid · 18Blanques · 11Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 5 20,8% | 2 8,3% | 17 70,8% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Estàndard | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
Captura 2026-07-01
Primera captura disponible
Partides · 24Victòries · 5Taules · 2Derrotes · 17Estàndard · 6Ràpid · 18Blanques · 11Negres · 13
| Àmbit | Partides | Victòries | Taules | Derrotes |
|---|---|---|---|---|
| Total | 24 | 5 20,8% | 2 8,3% | 17 70,8% |
| Total · blanques | 11 | 2 18,2% | 0 0,0% | 9 81,8% |
| Total · negres | 13 | 3 23,1% | 2 15,4% | 8 61,5% |
| Estàndard | 6 | 0 0,0% | 1 16,7% | 5 83,3% |
| Estàndard · blanques | 3 | 0 0,0% | 0 0,0% | 3 100,0% |
| Estàndard · negres | 3 | 0 0,0% | 1 33,3% | 2 66,7% |
| Ràpid | 18 | 5 27,8% | 1 5,6% | 12 66,7% |
| Ràpid · blanques | 8 | 2 25,0% | 0 0,0% | 6 75,0% |
| Ràpid · negres | 10 | 3 30,0% | 1 10,0% | 6 60,0% |
